Czym jest muzyka dla Adama Boguty i gdzie jej słucha?

Chłopak w okularach przeciwsłonecznych siedzący na fotelu obok głosnika marshall

Adam Boguta, znany jako BØGUTA Ø2 to model, DJ oraz producent muzyczny. W wolnym czasie nie odmówi dobrego rave’a ze znajomymi, czy gry w planszówki. Nocą śmiga na swoim cruiserze, słuchając muzyki w poszukiwaniu nowych brzmień i inspiracji.

Na wstępie, Adam przyznaje, że pracę w modelingu traktuje jako środek do celu i przygodę: Jeżdżę po Azji i pracuję tam jako model, żeby uzbierać na własne studio. Przy okazji poznaję masę ciekawych ludzi, z którymi mogę się dzielić moją pasją – muzyką.

Adam Boguta aktualnie pracuje nad nową EP-ką (posłuchaj muzyki Adama na Soundcloud) i szykuje się do wyjazdu na Tajwan. Jego przygoda z muzyką zaczęła się, gdy miał 6 lat, wtedy dostał od swojego ojca pierwsze pałeczki perkusyjne. Chociaż wówczas grał głównie na poduszkach z kanapy, to później rodzice zdecydowali się na zapisanie Adama do szkoły muzycznej, gdzie zaczęła się jego przygoda z akordeonem.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Połknąłem bakcyla i wiedziałem, że na jednym instrumencie się nie skończy, dlatego też później był fortepian, ksylofon, wibrafon i perkusja – mówi Adam.

IMG 1272 Czym jest muzyka dla Adama Boguty i gdzie jej słucha?
fot. Krzysztof Grabań

– Czym jest dla Ciebie muzyka? – pytamy.
– Przede wszystkim jest odskocznią od wszystkich problemów. Wiele osób zastanawia się, dlaczego praktycznie zawsze jestem uśmiechnięty i mam dobry humor. To właśnie dzięki muzyce zapominam o wszystkim! Wiadomo, każdy ma czasem gorszy dzień, więc ważne jest to, żeby mieć swoją odskocznię. Nieudany casting, złamane serce, problemy życia codziennego? Na lajcie, siadam wtedy do komputera, włączam Abletona (program do produkcji muzyki) i zapominam o wszystkim, co mnie trapi, skupiam się na dźwiękach, dzięki którym porwę ludzi, grając swoje DJ-sety.

IMG 1241 Czym jest muzyka dla Adama Boguty i gdzie jej słucha?
fot. Krzysztof Grabań

Mottem Adama jest odwieczne stwierdzenie: nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe.

Zawsze staram się być empatyczny, zrozumieć drugiego człowieka, reagować w momencie, kiedy ktoś cierpi, kiedy komuś dzieje się krzywda. Pamiętajcie – Karma Is A Bitch! Kiedyś my możemy być w gorszej sytuacji – tfu tfu.

IMG 1253 Czym jest muzyka dla Adama Boguty i gdzie jej słucha?
fot. Krzysztof Grabań

Chociaż Adam od razu zaznaczył, że muzyka towarzyszy mu non-stop, od momentu przebudzenia do zaśnięcia, a gdy ostatnio lecąc na zdjęcia w Berlinie, zepsuły mu się słuchawki – wpadł w panikę i pierwsze, co zrobił, to kupił nowe – poprosiliśmy go o wskazanie 5 miejsc, w których szczególnie dobrze mu się jej słucha.

    1. Mieszkanie – mogę tańczyć i nikt tego na szczęście nie widzi, więc mogę się powygłupiać.
    2. Festiwale – tam jest klimat, tam jest dźwięk, tam wszystko się zgadza.
    3. Ulice wielkich miast nocą – jeżdżę na desce i mam swój własny świat!
    4. Kluby – te, które wiedzą co to dobry booking i dobry sound.
    5. Dachy!
IMG 0547 OK Czym jest muzyka dla Adama Boguty i gdzie jej słucha?
fot. Krzysztof Grabań

Muzyka towarzyszy Adamowi w każdej chwili – prawidłowo! A jak muzyka, to także dobry sprzęt. Z myślą o miłośnikach muzyki bez względu na czas i miejsce pomyślał Samsung, wychodząc do klientów z akcją promocyjną Razem. Bardziej.

Razem. Bardziej to promocja firmy Samsung, w ramach której zakup wybranych smartfonów z linii Galaxy premiowany jest jednym z urządzeń kultowej w branży muzycznej firmy Marshall.

Głośniki Marshall Killburn, Marshall Acton lub bezprzewodowe słuchawki Marshall Major III BTwszystkie widoczne na zdjęciach z Adamem – to urządzenia, które czekają na uczestników Razem. Bardziej. By skorzystać z oferty, należy kupić i aktywować wybrany smartfon Galaxy, pobrać specjalny kod dostępny w aplikacji Samsung Members i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Co ważne promocję Razem. Bardziej można łączyć z ofertą Odkup Samsung, w ramach której klienci mogą odsprzedać stary smartfon i zyskać specjalny bonus od firmy Samsung.

Promocja trwa do 30 września, z wyjątkiem telefonu Samsung Galaxy A6. Promocja na ten model, kupiony w salonie dowolnego z operatorów telekomunikacyjnych potrwa do 12 października. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.razem.samsung.pl.

IMG 1234 Czym jest muzyka dla Adama Boguty i gdzie jej słucha?
fot. Krzysztof Grabań
5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News