A gdyby tak skoczyć na randkę z Facebookiem…

Idąc na spotkanie ze znajomymi czy na randkę, nie idziemy tam sami. Oczywiście poza drugą osobą są z nami… portale społecznościowe! Ludzie dzięki swoim smartfonom są wiecznie na bieżąco i czasem mamy ochotę po prostu powiedzieć „ wyloguj się do życia”. A co by było gdyby to portale zaczęły randkować? Jakie byłyby ich zachowania?

Emma Blackery jest autorką zabawnego, ironicznego filmiku, który pokazuje nam jak zachowywałyby się społecznościówki takie jak: Snapchat, Facebook czy Instagram na romantycznym wypadzie „we dwoje”.

Instagram godzinami wgapiałby się w jedzenie. Facebook zrobiłby dogłębny wywiad, kogo znamy oraz gdzie i z kim ostatnio byliśmy. Naszą atrakcyjniść oceniłby wprost proporcjonalnie do popularności naszego zdjęcia profilowego. Snapchat gorączkowo odmierzałby czas pozostały nam do końca wypowiedzi, a Tumblr krytycznie oceniał każde nasze słowo, doszukując się w nich objawów nietolerancji. Twitter, poza wydawaniem opinii, zachęcałby do śledzenia, a Google +, z objawami załamanie nerwowego, przekonywałby nas, że jest niezwykle wartościowy.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Randkowanie z portalami społecznościowymi wydaje się być koszmarem… Ale zaraz, czy w realu nie zdarza nam się zachowywać dokładnie tak jak one? Pozostawiam to waszej subiektywnej ocenie.

2

3

5

6

tekst | Paulina Grzmil

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News