94-letni budynek kościoła został przekształcony w luksusową willę

Widok na basen oraz budynek kościoła połączonego z nowoczesnym budynkiem

Kto z nas nie lubi oglądać zdjęć przedstawiających zapierające dech w piersiach wnętrza? Tym razem, zobaczcie, jak architekci połączyli tradycję z nowoczesnością, nadając prawie 100-letniemu kościołowi zupełnie nowe, luksusowe życie!

Architekci z DAHA podjęli się niecodziennego wyzwania i przekształcili stary budynek kościoła w luksusowe mieszkanie, które po prostu – zachwyca! Do budynku dawnego kościoła została dobudowana nowa, modernistyczna część, a także system różnorakich podziemnych tuneli.

19 1 94-letni budynek kościoła został przekształcony w luksusową willę

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Budynek jest zlokalizowany w Brisbane w Australii i po renowacji zawiera takie atrakcje jak basen, kort tenisowy, bar czy nawet podziemny garaż. Oryginalny budynek, w którym niegdyś znajdował się kościół, nazywał się Kościołem Przemienienia Pańskiego. Datę jego wzniesienia szacuje się na rok 1924.

4 1 94-letni budynek kościoła został przekształcony w luksusową willę 3 1 94-letni budynek kościoła został przekształcony w luksusową willę 2 1 94-letni budynek kościoła został przekształcony w luksusową willę 1 1 94-letni budynek kościoła został przekształcony w luksusową willę 0 94-letni budynek kościoła został przekształcony w luksusową willę 17 1 94-letni budynek kościoła został przekształcony w luksusową willę 15 1 94-letni budynek kościoła został przekształcony w luksusową willę 8 1 94-letni budynek kościoła został przekształcony w luksusową willę 7 1 94-letni budynek kościoła został przekształcony w luksusową willę 6 1 94-letni budynek kościoła został przekształcony w luksusową willę 5 1 94-letni budynek kościoła został przekształcony w luksusową willę

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News