7 premier filmów i seriali, na które czekamy w listopadzie na Netflix

Dziewczyny szykujące się przed lustrem

Długie jesienne wieczory, czyli ciemno za oknem od godziny 16:00, oficjalnie rozpoczęte. A co za tym idzie, czas zarówno na nadrobienie, jak i wyczekiwanie na nowe serialowe i filmowe premiery. Co ciekawego w listopadzie na Netflix? Oto nasze must-watch!

House of Cards: Sezon 6 (2 listopada)

Wreszcie, nareszcie, koniec oczekiwania! 6 sezon House of Cards zbliża się wielkimi krokami. A co w nim? Frank znika ze sceny, więc Claire Underwood może w końcu przejąć wszystkie obowiązki jako pierwsza kobieta-prezydent. To nie będzie jednak łatwe wyzwanie.


Super Drags (9 listopada)

Już po opisie wiemy, że będzie bardzo dobrze. Sami zobaczcie. Trójka gejów pracujących w domu handlowym przeistacza się po godzinach w superbohaterskie drag queen walczące z wredną Lady Elzą i homofobicznym politykiem Sandovalem.

Narcos: Meksyk (16 listopada)

Kolejna gorąca premiera zimnego listopada, na którą czekaliśmy! Zobaczcie historię kartelu z Guadalajary oczami amerykańskiego agenta DEA, który przekonał się, jak trudna może być walka z meksykańskimi baronami narkotykowymi.

Rzymskie dziewczyny (30 listopada)

Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial o grupie rzymskich nastolatek, które odrzucają normy społeczne, szukając własnej tożsamości i niezależności.

Kronika świąteczna (22 listopada)

Stawiamy na to, że 22 listopada, część z Was już będzie nuciła pod nosem Last Christmas, bo czemu nie? W takim razie, przyda się też film ze świętami w tle. Kate i Teddy pracują razem z Mikołajem, by uratować Boże Narodzenie. Oto nowa świąteczna opowieść twórców filmów z serii Harry Potter i Kevin sam w domu.

Obserwuj nas: Część 3 (1 listopada)

W trzecim sezonie tego programu dokumentalnego reporterzy portalu BuzzFeed przyglądają się m.in. seksrobotom oraz fagom wykorzystywanym do walki z bakteriami.

1983 (30 listopada)

Na koniec zostawiliśmy prawdziwą wisienkę na netflixowym torcie, czyli pierwszą, polską produkcję. Lata po ataku terrorystycznym z 1983 r. student prawa i oficer śledczy odkrywają spisek, przez który Polska stała się krajem policyjnym, a żelazna kurtyna nie upadła.

Jeśli ta 7 to dla Was za mało, poniżej znajdziecie wideo prezentujące wszystkie listopadowe premiery od Netflix!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News