7 premier filmów i seriali, na które czekamy w listopadzie na Netflix

Dziewczyny szykujące się przed lustrem

Długie jesienne wieczory, czyli ciemno za oknem od godziny 16:00, oficjalnie rozpoczęte. A co za tym idzie, czas zarówno na nadrobienie, jak i wyczekiwanie na nowe serialowe i filmowe premiery. Co ciekawego w listopadzie na Netflix? Oto nasze must-watch!

House of Cards: Sezon 6 (2 listopada)

Wreszcie, nareszcie, koniec oczekiwania! 6 sezon House of Cards zbliża się wielkimi krokami. A co w nim? Frank znika ze sceny, więc Claire Underwood może w końcu przejąć wszystkie obowiązki jako pierwsza kobieta-prezydent. To nie będzie jednak łatwe wyzwanie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Super Drags (9 listopada)

Już po opisie wiemy, że będzie bardzo dobrze. Sami zobaczcie. Trójka gejów pracujących w domu handlowym przeistacza się po godzinach w superbohaterskie drag queen walczące z wredną Lady Elzą i homofobicznym politykiem Sandovalem.

Narcos: Meksyk (16 listopada)

Kolejna gorąca premiera zimnego listopada, na którą czekaliśmy! Zobaczcie historię kartelu z Guadalajary oczami amerykańskiego agenta DEA, który przekonał się, jak trudna może być walka z meksykańskimi baronami narkotykowymi.

Rzymskie dziewczyny (30 listopada)

https://www.youtube.com/watch?v=BFqF0acs4eE

Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial o grupie rzymskich nastolatek, które odrzucają normy społeczne, szukając własnej tożsamości i niezależności.

Kronika świąteczna (22 listopada)

Stawiamy na to, że 22 listopada, część z Was już będzie nuciła pod nosem Last Christmas, bo czemu nie? W takim razie, przyda się też film ze świętami w tle. Kate i Teddy pracują razem z Mikołajem, by uratować Boże Narodzenie. Oto nowa świąteczna opowieść twórców filmów z serii Harry Potter i Kevin sam w domu.

Obserwuj nas: Część 3 (1 listopada)

W trzecim sezonie tego programu dokumentalnego reporterzy portalu BuzzFeed przyglądają się m.in. seksrobotom oraz fagom wykorzystywanym do walki z bakteriami.

1983 (30 listopada)

Na koniec zostawiliśmy prawdziwą wisienkę na netflixowym torcie, czyli pierwszą, polską produkcję. Lata po ataku terrorystycznym z 1983 r. student prawa i oficer śledczy odkrywają spisek, przez który Polska stała się krajem policyjnym, a żelazna kurtyna nie upadła.

Jeśli ta 7 to dla Was za mało, poniżej znajdziecie wideo prezentujące wszystkie listopadowe premiery od Netflix!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News