Strona główna miasto 7 powodów, dla których nie może was zabraknąć na SnowFest 2019

7 powodów, dla których nie może was zabraknąć na SnowFest 2019

Sceneria festiwalowa z ogromną publiką pod sceną
fot. ishootmusic

SnowFest zbliża się wielkimi krokami. Już 8-9 lutego Szczyrk zamieni się w krainę nietuzinkowych doznań muzycznych i niekończącej się imprezy! Bo kto powiedział, że najlepsze festiwale odbywają się wyłącznie latem?

Trzy pierwsze pule biletów na SnowFest 2019 zostały wyprzedane. W sprzedaży jest obecnie ostatnia, limitowana pula Last Call, a wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią o niesłabnącym zainteresowaniu festiwalem. Pośpiech jest więc wskazany! Przedstawiamy Wam 7 powodów, dla których nie może Was zabraknąć podczas tegorocznej edycji festiwalu!

1. Ponad 30 artystów i jedyne w swoim rodzaju doznania

Ponad 30 artystów, kilka tętniących muzyką scen, polska stolica freeride’u i ekstremalne ewolucje, których lepiej nie próbować w domu. Przygotowywany z największą starannością przepis na szóstą edycję SnowFest sprawia, że niejeden festiwalowicz doświadczy przyspieszonego bicia serca i miłego mrowienia na całym ciele. Podczas najważniejszego wydarzenia tej zimy w Szczyrku zaprezentują się na kilku scenach topowi światowi i polscy reprezentanci sceny hip-hop, drum’n’bass, house i electro. Wystąpią między innymi: Ghostface Killah, Booka Shade, Łąki Łan, Jan-Rapowanie, Catz’n Dogz, GrubSon, Goora i Sabina.