7 ponadczasowych stylizacji dla kobiet z eleganckimi bluzkami w roli głównej

Czy stylizacja, by była efektowna, musi być niewygodna? Niekoniecznie! Dzisiaj zaprezentujemy Wam kilka zestawów, które sprawdzą się niezależnie od okazji i pory roku. A ich wspólnym mianownikiem będą eleganckie damskie bluzki! Gotowi?

Co prawda stare powiedzenie głosi, że nie szata zdobi człowieka, jednak z drugiej strony mamy zdanie: jak cię widzą, tak cię piszą. Każda kobieta wie jednak, że gdy przychodzi moment wyboru stylizacji, pojawia się odwieczny problem: nie mam w co się ubrać.

Nie potrzebujemy jednak w szafie 30 sukienek, czy 15 garsonek, by wyglądać zjawiskowo i profesjonalnie. Tak naprawdę to, czego każda kobieta potrzebuje do wyboru, to kilka eleganckich bluzek, które w połączeniu z innymi elementami garderoby dadzą niesamowity efekt. Zarówno do jeansów, eleganckich spodni, czy spódnic.

Dzisiaj liczy się nie tylko styl, ale również wartości jakim się kierujemy przy wyborze ubrań, a także wartości jakie przyświecają ich producentom. Na przykład firma Esprit już na początku lat 90-tych, na długo przed tym jak hasło „ekologia” pojawiło się w modzie, zadebiutowała jako pierwsza swoją „ecollection” wykonaną ze 100% bawełny organicznej. Do dzisiaj główne założenie Esprit to codzienne dostarczanie radości i luzu dzięki wysokiej jakości ubraniom wykonanym przy zachowaniu wierności podstawowym wartościom, takim jak zrównoważony rozwój, równość i swoboda wyboru. Już od lat 60-ych, czyli powstania Esprit firma promuje pozytywne podejście do życia i dlatego jako jedna z pierwszych na świecie pokazała swój własny zespół zamiast modeli w kampanii „Real People”.

Dzisiaj zaprezentujemy wam kilka przykładów takich stylizacji firmy Esprit, które mamy nadzieję, odmienią wasze spojrzenie na to, jak się ubierać i że mniej, znaczy tak naprawdę więcej. Jakie eleganckie bluzki będą na topie w najbliższych sezonach? Sprawdźcie!

 

Rate this post