7 ponadczasowych stylizacji dla kobiet z eleganckimi bluzkami w roli głównej

Czy stylizacja, by była efektowna, musi być niewygodna? Niekoniecznie! Dzisiaj zaprezentujemy Wam kilka zestawów, które sprawdzą się niezależnie od okazji i pory roku. A ich wspólnym mianownikiem będą eleganckie damskie bluzki! Gotowi?

Co prawda stare powiedzenie głosi, że nie szata zdobi człowieka, jednak z drugiej strony mamy zdanie: jak cię widzą, tak cię piszą. Każda kobieta wie jednak, że gdy przychodzi moment wyboru stylizacji, pojawia się odwieczny problem: nie mam w co się ubrać.

Nie potrzebujemy jednak w szafie 30 sukienek, czy 15 garsonek, by wyglądać zjawiskowo i profesjonalnie. Tak naprawdę to, czego każda kobieta potrzebuje do wyboru, to kilka eleganckich bluzek, które w połączeniu z innymi elementami garderoby dadzą niesamowity efekt. Zarówno do jeansów, eleganckich spodni, czy spódnic.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Dzisiaj liczy się nie tylko styl, ale również wartości jakim się kierujemy przy wyborze ubrań, a także wartości jakie przyświecają ich producentom. Na przykład firma Esprit już na początku lat 90-tych, na długo przed tym jak hasło “ekologia” pojawiło się w modzie, zadebiutowała jako pierwsza swoją „ecollection” wykonaną ze 100% bawełny organicznej. Do dzisiaj główne założenie Esprit to codzienne dostarczanie radości i luzu dzięki wysokiej jakości ubraniom wykonanym przy zachowaniu wierności podstawowym wartościom, takim jak zrównoważony rozwój, równość i swoboda wyboru. Już od lat 60-ych, czyli powstania Esprit firma promuje pozytywne podejście do życia i dlatego jako jedna z pierwszych na świecie pokazała swój własny zespół zamiast modeli w kampanii „Real People”.

Dzisiaj zaprezentujemy wam kilka przykładów takich stylizacji firmy Esprit, które mamy nadzieję, odmienią wasze spojrzenie na to, jak się ubierać i że mniej, znaczy tak naprawdę więcej. Jakie eleganckie bluzki będą na topie w najbliższych sezonach? Sprawdźcie!

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News