7 listopadowych premier na HBO GO, które trzeba obejrzeć

Trzy kadry z filmów, które pojawią się na HBO GO

Listopad co prawda już się rozpoczął, ale nie jest jeszcze za późno na stworzenie listy must-watch. Tym razem wybraliśmy 7 premier filmów i seriali, które w tym miesiącu pojawią się na HBO GO.

1. Elvis Presley: Poszukujący, cz. 1-2

Dwuczęściowy film dokumentalny HBO pokazujący życie Elvisa Presleya, jednej z największych gwiazd muzyki rozrywkowej, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Film jest już dostępny na platformie HBO GO.

2. Genialna przyjaciółka

Oparta na powieści Eleny Ferrante historia trwającej sześćdziesiąt lat przyjaźni między dwiema kobietami – premiera 19 listopada, drugi odcinek 20 listopada.

3. Skandal w angielskim stylu

Hugh Grant jako przywódca partyjny, który skrywa przed światem mroczną tajemnicę; oparty na faktach miniserial przedstawiający losy pierwszego w nowożytnej historii Wielkiej Brytanii polityka, który stanął przed sądem oskarżony o udział w spisku i podżeganie do zabójstwa – cały sezon już dostępny na HBO GO.

4. To

Tego filmu, chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Zeszłoroczny kinowy hit o demonicznym klaunie, czyli ekranizacja bestsellerowej powieści Stephena Kinga będzie dostępna w serwisie od 25 listopada.

5. Prawda o robotach zabójcach

Grafika promująca film dokumentalny o robotach na HBO GO

Film dokumentalny HBO przedstawiający przypadki, w których roboty spowodowały śmierć ludzi – od zautomatyzowanej fabryki Volkswagena w Niemczech po robota z bombą używanego przez policję w Dallas; w obrazie twórcy zadają pytanie, kto ponosi odpowiedzialność, kiedy robot zabija człowieka – premiera 27 listopada.

6. Pokój 104 II

https://www.youtube.com/watch?v=6DAJuBPUThg

Drugi sezon produkcji HBO o typowym amerykańskim pokoju hotelowym i jego co noc zmieniających się typowych i nietypowych gościach – premiera 10 listopada.

7. Sally4Ever

Nowa koprodukcja HBO i SKY, brytyjska czarna komedia, kobieta po trzydziestce kończy swój trwający dekadę związek i rozpoczyna romans z charyzmatyczną artystką – premiera 12 listopada.

Rate this post