7 artystów, których występ musisz zobaczyć podczas Undercity Festival

Tłum na koncercie

Wielkimi krokami zbliża się pierwsza edycja Undercity Festival, wielkiego święta muzyki elektronicznej, które odbędzie się już 3 listopada na warszawskim Torwarze.

Undercity to multimedialny festiwal, podczas którego można będzie usłyszeć ponad 20 artystów reprezentujących czołówkę światowej sceny muzyki elektronicznej. Ich występom towarzyszyć będzie rozbudowana oprawa multimedialna w postaci instalacji świetlnych, wizualizacji i dedykowanej scenografii.

Na terenie hali Torwar powstaną 3 SCENY, na których będzie można usłyszeć artystów, wśród których znajdą się giganci międzynarodowej sceny. Wszystko zaprezentowanie zostanie w koncepcji artystycznej, która zmieni przestrzeń hali w zupełnie nowe miejsce.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Wydarzenie odbędzie się 3 listopada w Hali Torwar, a jego organizatorami są twórcy klubu Smolna. A przed Wami nasza selekcja artystów, których występów na pewno nie możecie pominąć!

Dixon

Pierwszym headlinerem ogłoszonym przez Undercity był Dixon, który powróci do Polski po kilkuletniej przerwie. Artysta jest uważany za jedną z czołowych postaci na międzynarodowej scenie, co potwierdzają tytuły najlepszego DJ-a na świecie w rankingach od 2013 do 2017 roku serwisu Resident Advisor. Dixon to również współzałożyciel cenionej wytwórni Innervisions. W jej katalogu znajdują się produkcje od tak znanych artystów, jak Laurent Garnier, Simian Mobile Disco czy Recondite.

Dubfire

Dubfire, to postać przed laty współtworząca nagrodzony nagrodą Grammy duet Deep Dish, słynący m.in. z remiksów dla Depeche Mode, Madonny i The Rolling Stones, a także z wielkich hitów – Hello i Flashdance. Potem artysta postanowił jednak zwrócić się ku nieco innym brzmieniom, znacznie bliższym stylistyce techno i od lat jest jednym z najbardziej znanych przedstawicieli tego nurtu. Stało się tak m.in. za sprawą świetnych autorskich produkcji, gorąco przyjmowanych występów na całym świecie i działalności wytwórni SCI + TEC.

Kas:st

Kas:st to projekt stworzony przez duet producentów, który zadebiutował wspólnym wydawnictwem zaledwie dwa lata temu dla własnej wytwórni Flyance Records. Polska publiczność może kojarzyć ich m.in. z ostatniej wizyty w naszym kraju i występu w kultowym Instytucie Energetyki.

Nastia

Nastia to pochodząca z Ukrainy DJ-ka, producentka i promotorka, która współcześnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet na scenie. Artystka występowała już w tak uznanych miejscach, jak Panorama Bar w Berlinie czy Cocoon na Ibizie, a jeszcze w tym roku odwiedzi m.in. The BPM Festival w Portugalii.

catz n dogz

catz n dogz to jeden z najważniejszych polskich projektów na scenie muzyki elektronicznej ostatnich lat. Duet tworzą Wojciech i Grzegorz, którzy wspólnie produkują, występują oraz prowadzą znany już na całym świecie label Pets Recordings. Artyści mają na swoim koncie 3 pełne albumy, mnóstwo świetnie przyjętych EP-ek oraz remiksy m.in. dla Basement Jaxx czy Kings Of Leon.

Matrixxman i Ø[PHASE]

Matrixxman i Ø[PHASE] to postacie, które nawet w pojedynkę rozgrzewają publiczność w czołowych klubach i na najważniejszych festiwalach z elektroniką na całym świecie. Na Undercity można będzie ich jednak usłyszeć w duecie, w specjalnej formule b2b. Można się spodziewać solidnej dawki charakterystycznych dla Matrixxmana energetycznych brzmień, znanych m.in. z jego wydawnictw dla Dekmantel czy Figure, a także masywnych i surowych dźwięków, stanowiących wizytówkę stylu Ø[PHASE], który od lat współpracuje z cenioną wytwórnią Token.

Joris Voorn

Doskonale znany polskiej publiczności (m.in. po występach podczas Audioriver i Open’er Festival) Joris Voorn to wiodąca postać międzynarodowej sceny house i techno, której zarówno produkcje studyjne, jak i sety na żywo są uwielbiane przez fanów na całym świecie Holender ma na swoim koncie wiele świetnych wydawnictw – na czele z popularnymi Goodbye Fly, We’re All Clean czy Ringo, jak również remiksami utworów m.in. dla Röyksopp czy Roberta Babicza.

Jeśli nie zdążyliście jeszcze zakupić biletów, macie ostatnią, ale to absolutnie ostatnią szansę – bilety dostępne są tutaj. Śledźcie na bieżąco wydarzenie na Facebooku Undercity Festival. I co więcej? Do zobaczenia na Torwarze!

https://www.instagram.com/p/BpPR05CF1oi/?taken-by=undercitypl

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News