600 YouTuberów zobowiązało się do wspólnej akcji zasadzenia 20 milionów drzew

Ludzie sadzący drzewa

Znacie sentencję autorstwa Ghandiego – jeśli chcesz zobaczyć, jak zmienia się świat, musisz zacząć od siebie?

W kwestii walki ze zmianami klimatu liczą się tak naprawdę wszystkie gesty, zarówno te mniejsze, jak i większe. Niektórzy jednak nie chcą tracić czasu na małe kroki i od razu przystępują do działania.

YouTuber Jimmy Donaldson, znany pod pseudonimem MrBeast postanowił w ramach świętowania 20 milionów subskrypcji na swoim kanale, zorganizować wyjątkową akcję, czyli zasadzić 20 milionów drzew.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Oczywiście dla jednej osoby mogłoby być to dość trudne zadanie – chociaż już pierwszego dnia z garstką przyjaciół Jimmy posadził 300 drzew, to do kontynuowania akcji postanowił połączyć siły z 600 YouTuberami, mogącymi pochwalić się łącznie liczbą 650 milionów subskrybentów.

Wiem, że 20 milionów drzew nie rozwiąże problemu zmian klimatu, ale to zawsze 20 milionów drzew, które jest lepsze niż zero – powiedział YouTuber.

Jimmy do współpracy zaprosił między innymi takich YouTuberow jak: Rhett & Link, Marshmello, AsapScience, Jeffree Star, Simone Giertz, The Try Guys i Mark Rober.

Aby osiągnąć zamierzony cel, chłopak nawiązał współpracę z Fundacją Arbor Day, która posadzi jedno drzewo za każdego ofiarowanego fundacji dolara. Do akcji dołączył się także Mark Rober, który próbował sadzić drzewa za pomocą drona, czy Linus z Linus Tech Tips, który zbudował bazookę do sadzenia drzew.

Myślicie, że YouTuberowi uda się osiągnąć zamierzony cel?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News