5 operacji amerykańskich gwiazd

#1 Pamela Anderson
Klasyk gatunku. Pamela. Pierwszy naprawdę znany sztuczny biust i symbol kultury lat ’90 biegający po plaży z deską ratunkową. Przełomową dla popkultury rolę tej postaci, znanej głównie z pokaźnego rozmiaru miseczki, dostrzegła też m.in. matka chrzestna punka Vivienne Westwood, angażując Pamelę do jednej ze swych kampanii reklamowych.

 

fot. radaronline.com
fot. radaronline.com

 

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


#2 Donatella Versace
Co za dużo to niezdrowo. Czasem nawet bardzo niezdrowo. W twarzy spadkobierczyni Gianniego Versace nic nie jest tak jak być powinno. Plusy? Donatella jest niewątpliwie hiperrozpoznawalna w kręgach znacznie szerszych niż modowy światek.

 

fot. radaronline.com
fot. radaronline.com

 

#3 Avril Lavigne
Kanadyjka zaczynająca jako zadziorna piosenkarka dla nastolatek z deską pod pachą, z roku na rok zdaje się młodnieć w oczach. Stylistycznie i muzycznie. Czekamy na zwrot w kierunku muzyki dziecięcej. W międzyczasie prócz różowych pasemek i nowego męża dorobiła się również nowego nosa. Oceńcie sami.

 

fot. likes.com
fot. likes.com

 

#4 Mickey Rourke
Ta twarz to prawdziwa mapa życia. Lata zawodowych walki i uzależnienia odcisnęły na niej swoje piętno, podobnie jak szereg niezbyt udanych zabiegów. Triumfalny powrót aktora w na poły biograficznym filmie ,,Zapaśnik” Darrena Aronofskiego uczynił z niego legendarną postać masowej wyobraźni. Bohatera, który spada z wysoka i podnosi się.

 

fot. radaronline.com
fot. radaronline.com

 

#5 Blake Lively
Operacja subtelna i perfekcyjna, jak grana przez aktorkę Serena van der Woodsen. Dowód, że naturze można pomóc w nieżenujący sposób, ot mała (jak nos Lively w obecnym kształcie) przysługa.

 

fot. likes.com
fot. likes.com

 

Tekst  | Helena Łygas

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News