5 Największych upadków gwiazd

Oto top 5 „największych upadków gwiazd”:

Macaluay Culkin

M_Id_376682_Macaulay_Culkin_drugs

Jako jedno z najbardziej obiecujących „złotych dzieci Hollywood” odniósł sukces już w wieku 10 lat. Jak powszechnie wiadomo stało się tak za sprawą kultowego już filmu „Kevin sam w domu”(1990) i jego sequelu „Kevin sam w Nowym Jorku” (1992). Szum wokół jego osoby wspomogła także przyjaźń z Królem Popu Michaelem Jacksonem.
Kolejne produkcje filmowe przynosiły zarówno jemu jak i producentom zachwycające zyski. Ogrom sławy i pieniędzy w tak młodym wieku rzadko kiedy kończy się bez zgrzytów. Już jako nastolatek sięgnął po narkotyki i alkohol, co przyczyniło się do tego, że częściej niż na planach zdjęciowych pojawiał się w ośrodkach odwykowych. Ostatnie filmy z jego udziałem nie zyskały ani rozgłosu ani nawet zainteresowania ze strony krytyków i widzów.
Culkin od 10 lat planuje swój „wielki comeback”. W przyszłym roku trafi do kin komedia z jego udziałem pt. „Service Man”. Być może dzięki niej niegdyś sławny Macaluay powróci do „świata żywych”.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Lindsay Lohan

New-Lindsay-Lohan-New-Lindsay-Lohan1
bit.ly/1nrbcOs

Atrakcyjna i zdolna aktorka młodego pokolenia jest kolejnym przykładem na to, że „pieniądze szczęścia nie dają”. Niegdyś zachwalana przez krytyków oraz doceniania przez starych wyjadaczy z Hollywood, takich jak Jamie Lee Curtis („Zakręcony piątek”) czy Jane Fonda („Twarda sztuka”), dziś jest bardziej celebrytką niż aktorką. Powszechnie znana z całonocnego imprezowania, narkotyków, nadużywania alkoholu i skandali. Notoryczne pobyty w aresztach i klinikach odwykowych chyba nie przemawiają jej do rozsądku.

Mike Tyson

miketyson
bit.ly/1ATETSr

Żywa legenda boksu. Nie poradził sobie w życiu tak dobrze jak na ringu. Po licznych wspólnych sukcesach, w 1985 roku zmarł jego trener Cus D-Amato a później jego manager Jimmy Jacobs. Od tego czasu Mike trochę zboczył ze szczęśliwego toru. Po 37 zwycięstwach doświadczył pierwszej porażki. Po tym wydarzeniu w jego życiu prywatnym wszystko zaczęło się sypać. Został publicznie oskarżony przez żonę o pobicie, a w 1992 sąd skazał go na 3 lata więzienia za gwałt na Desiree Washington. Na próby wyciągnięcia go z więzienia poszły grube miliony a tuż po wyjściu rzucił się w świat narkotyków, imprez, kobiet i hazardu, na czym stracił przeszło 300 mln $.

Bruno Fernandez de Sousa

BRUNOTERCEIRODIA
bit.ly/1sunXho

Chłopak wywodzący się z faweli pod Belo Horizonte dzięki szczęśliwemu trafowi zaczął robić karierę w futbolu. U szczytu kariery trafił nawet do najsłynniejszego klubu w Brazylii „Flamengo Rio de Janeiro”, którego został kapitanem. Kariera Bruna rozwijała się dynamicznie. Jednak jego wypowiedzi w prasie odnośnie seks imprez, kłótni z żoną oraz jej bicia nie pozostawały niezauważone. Mimo publicznej skruchy w 2009 r na jednej z imprez poznał modelkę Elizę Samudio. Znajomości tej piłkarz gorzko pożałował, kiedy okazało się, że kobieta jest z nim w ciąży. Zmuszanie Elizy do aborcji wywołało skandal, który odbił się głośnym echem w prasie i mediach. Ostatecznie Bruno dostał sądowy zakaz zbliżania się do kobiety i jej rodziny. Po narodzinach Bruninha w 2010 r. piłkarz wyparł się ojcostwa i nie zgodził na testy DNA. Groził kobiecie śmiercią, gdy tylko ta upominała się o alimenty. W tym samym roku wraz z siedmioma pomocnikami, w tym własną żoną, kuzynem, będącym niegdyś policjantem, oraz byłą kochanką, Bruno uprowadził Elizę. Na odludziu w pobliżu Belo Horizonte została poddawana torturom i wreszcie zabita. Po długim okresie nie przyznawania się do winy, pogrążyły go dowody i zeznania kuzyna. Bezlitosne i okrutne morderstwo Elizy Samudio oraz porzucenie niedawno narodzonego syna poskutkowały wyrokiem 22 lat pozbawienia wolności. Mimo zerwania kontaktu przez klub Flamengo, piłkarz dostał szansę od „Montes Claros”, zespołu występującego w jednej z niższych lig brazylijskich. Piłkarz dostał pozwolenie na opuszczanie aresztu na czas treningów i meczów.
Zamiast cieszyć się największym wydarzeniem piłkarskim roku na murawie, Bruno musiał śledzić telewizyjne transmisje Mundialu wraz ze współwięźniami.

George Michael

z8376125QGeorge-Michael-przed-budynkiem-sadu-w-Londynie
http://bit.ly/1obgO5l

Wielki artysta, autor utworów z pierwszych miejsc list przebojów, który zasłynął również zmiennym i oryginalnym wizerunkiem, za który MTV wręczyło mu nagrodę niepodważalnego „wpływu na rozwój wizualnej strony muzyki”. Zamiast propagować ów rozwój, stał się jednak uczestnikiem i prowodyrem wielu skandali. W 1998 r. wokalista został skazany za „czyny lubieżne” w toalecie publicznej w parku w Beverly Hills. W 2006 roku w ówczesnym magazynie „New of The World” ukazały się zdjęcia gwiazdora z parku Hampstead Heath, gdzie rzekomo uprawiał anonimowy seks. W 2010 został skazany na karę ośmiu tygodni więzienia za jazdę pod wpływem alkoholu. Był też wielokrotnie aresztowany za posiadanie narkotyków.
Jak wielu kolegów po fachu, z autorytetu i cenionego członka świata kultury, stał się tematem numer jeden plotkarskich tabloidów.

Tekst | Nela Sobieszczańska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News