5 najlepszych remiksów od Purple Disco Machine. Już w sobotę zagra w Poznaniu!

Najlepsze remiksy Purple Disco Machine

Kto nie zna Purple Disco Machine, ten gapa! Mamy nadzieję, że większości z was jednak nie musimy go przedstawiać. Niemiecki producent muzyczny i DJ już w sobotę zagra w poznańskiej Próżności!

Purple Disco Machine to obecnie jeden z najgłośniejszych projektów na światowej scenie disco/house. Wydana przez niego płyta Soulmatic zawiera takie hity jak Body Funk, Devil In Me czy Dished (Male Stripper), które od momentu premiery, która miała miejsce dwa lata temu nie schodzą z czołówki klubowych list przebojów. Jednak niemiecki producent i DJ oprócz talentu do autorskich produkcji, posiada również zdolność do remiksowania.

Koncert Purple Disco Machine w Poznaniu

Już w najbliższą sobotę Purple Disco Machine będzie bohaterem kolejnej imprezy z cyklu BLASK w poznańskiej Próżności, a my z tej okazji przedstawiamy wam jego 5 remiksów, które musicie znać przed sobotnią imprezą!

Więcej informacji o wydarzeniu i biletach znajdziecie tutaj.

Najlepsze remiksy Purple Disco Machine

Shakedown – At Night

Zacznijmy od wywołanego już we wstępie klasyka. Jeden z bardziej rozpoznawalnych klubowych refrenów, który niedawno mogliśmy usłyszeć również w remiksie Peggy Gou, to obecnie najpopularniejszy remiks PDM, którego na pewno nie zabraknie w sobotę w Próżności!

Weiss – Feel My Need

Autor oryginału, Weiss, był bohaterem 4 odsłony cyklu BLASK w Próżności. Feel My Needs to jeden z największych housowych hitów zeszłego roku, nic więc dziwnego, że PDM pokusił się o jego zremiksowanie. Efekt? Rozpoznawalna fraza na fortepianie i damski wokal z refrenu przeniesione do świata disco, pełnego zmysłowych syntezatorów i funkowej gitary.

Fatboy Slim – Praise You

Trzeci singiel pochodzący z jednej z najważniejszych płyt w muzyce klubowej, czyli You’ve Come A Long Way Baby, na której znalazły się takie numery jak Right Here, Right Now, The Rocafeller Skank czy wspomniany Praise You. Wolniejszy beat Fatboy Slima został ubrany w bardziej klubowe szaty, a momentalnie rozpoznawalna melodia, na której opiera się oryginał tutaj stanowi punkt kulminacyjny remiksu.

Jamiroquai — Cloude 9

Każdy z singli Jamiroquai to wydarzenie, a kilkunastomilionowe wyświetlenia każdego z nich mówią same za siebie. Cloude 9 to w oryginale kawałek niezłego disco, ale remiks PDM dodatkowo podkręca tempo i zamienia całość w klubowego evergreena.

Two Door Cinema Club – Bad Decisions

Two Door Cinema Club to obok Bombay Bicycle Club czy Foals jeden z najpopularniejszych zespołów, który powstał na fali indie rocka. Ich ostatnia płyta mocno zbliżyła się do syntezatorowych, popowych klimatów, czego dowodem może być singiel Bad Decisions (koniecznie obejrzyjcie teledysk!). Remiks tego utworu może nie jest najpopularniejszą przeróbką PDM, ale zdecydowanie wartą przesłuchania!

Rate this post