5 najlepszych pchlich targów w Warszawie

Chłopak na targu płaci za zakupy

Dziś proponujemy Wam listę miejsc absolutnie niezwykłych – możecie zasmakować tam potraw z całego świata, kupić unikatowe ciuchy czy porozmawiać ze sprzedawcami o historii przedmiotu. Jedym słowem zapraszamy na przechadzkę po magicznych warszawskich pchlich targach.

Zoo Market

Powstał dopiero w czerwcu, ale już cieszy się ogromną popularnością. Założony na wzór pchlich targów w Berlinie, ma sprawić aby każdy kto przyjdzie poczuł klimat miasta i przy dobrej muzyce oraz jedzeniu z foodtrucków dał nowe życie starym przedmiotom. Lampa z frędzelkami, torba ze skóry wielbłąda, stare Levisy czy unikatowy egzemplarz Kafki z dedykacją – to tylko nieliczne cuda jakie można tam znaleźć. Market jest czynny w każdy weekend i możecie na nim znaleźć wszystko, czego dusza zapragnie.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Róże w metalowych wiaderkach

Targ Śniadaniowy

Stworzony z miłości do niedzielnych śniadań i zdrowej żywności. Zamiast odsypiać kaca na kanapie w domu, weź prysznic, zabierz psa i wpadaj na Targ Śniadaniowy! Co weekend oprócz zakupów spożywczych gdzie swój raj odnajdą wegetarianie i weganie, będzie towarzyszyć inna rozrywka będąca tematem przewodnim weekendu. Warsztaty kulinarne, zajęcia z jogi czy akcje na rzecz środowiska to nie jedyne ciekawe atrakcje jakie mogą Was tam spotkać.

Slow Market

To targ kulinarny nad Wisłą, gdzie będziecie mogli spróbować potraw z całego świata. Fuzje smaków mieszają się między kuchnią orientalną, daniami wegetariańskimi oraz słodkimi przysmakami. Wszystkiego możecie spróbować, nie śpiesząc się i relaksując się na leżaczkach z owocowym drinkiem w ręku. Warto się tam wybrać aby przeżyć kulinarną podróż do odległych zakątków świata nie ruszając się z miasta. A może to właśnie wizyta na tym markecie będzie inspiracją do dalekich podróży? Slow Market jest dla Was zawsze w weekendy obok klubów Plac Zabaw i Barka.

Na bazarze, na jednym ze stoisk stoją kwiatki w doniczkach na sprzedaż

OCH! BAZAR / BABKA do wynajęcia

Na tym bararze znajdziecie ubrania od polskich projektantów w najlepszych cenach. Akcesoria, zwiewne sukienki, skórzane buty i unikatowe bluzki – wszystkie wakacyjne must have znajdziecie na wydarzeniu, które odbędzie się 4 września, gdyż będzie to wakacyjna wyprzedaż. Szykujcie portfele, zabierajcie znajomych i łapcie najlepsze perełki tego sezonu. Impreza odbędzie się w nowym miejscu na mapie Warszawy o nazwie BABKA do wynajęcia. Oprócz wydarzeń związanych z modą w BABCE, odbywa się wiele różnych imprez np. związanych z designem, więc warto subskrybować ich profil.

Budynek babki do wynajęcia widziany z zewnątrz

Wyprzedaż garażowa

To nazwa profilu na Facebooku, który organizuje wyprzedaże garażowe. Choć impreza jest cykliczna występuje w różnych miejscach w Warszawie. Najbliższe wydarzenie odbędzie się 31 lipca na Woli przy ul. Tunelowej 2b. Czego możecie się spodziewać? Wszystkiego! Możecie zarówno rozstawić swoje stoisko z rzeczami, których dawno powinniście się pozbyć a nie są zniszczone na tyle by nie móc z nich korzystać, jak i kupić rozmaite skarby. Ten pchli targ pod chmurką to masa znudzonych ubrań, książek, zabawek jak i staroci. Na miejscu znajdziecie też oryginalne rękodzieło. Prawdziwy misz-masz, w  ktorym każdy znajdzie coś dla siebie.

Tekst: Sara Leszczyńska

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News