5 kochanek hollywoodzkich aktorów

#1 Alicja Bachleda-Curuś + Colin Farrell 

alicja
www.player.pl

Spójrzmy prawdzie w oczy. Alicja Bachleda-Curuś nigdy nie wyszła poza status kochanki Colina Farrella, mimo że w między czasie zwiększyła zastęp jego potomków o Henry’ego Tadeusza. Piękna Polka w kraju kojarzona przede wszystkim z roli mickiewiczowskiej Zosi w filmie Wajdy nie może narzekać na powodzenie. Jak to bywa, kto nie ma szczęścia w GRZE, ten ma szczęście w miłości.

 

#2 Amber Heard + Johnny Depp

Amber-by-Terry-Richardson-amber-heard-31885405-1280-855
www.fanpop.com

Biseksualna gwiazdka drugo- i trzeciorzędnych filmów, którą tabloidy obarczają odpowiedzialnością za rozbicie długoletniego małżeństwa Johnny’ego Deppa i Vanessy Paradis, pochodzi z Australii i jak donosi Wikipedia – ’ dorastała wśród broni, sama jest właścicielką Magnum 357, jest fanką muscle cars, sama jeździ Mustangiem 1968 ’. Nic dodać, nic ująć. Gratulujemy gustu Johnny’emu i życzymy (połowicznie) młodej parze dużo szczęścia!

 

#3 Elisabetta Canalis + George Clooney

elisabetta
www.huffingtonpost.com

Najbardziej zatwardziały hollywoodzki kawaler przed ustatkowaniem się u boku brytyjskiej prawniczki Amal Alamuddin większość roku spędzał w swojej posiadłości nad jeziorem Como we włoskiej Lombardii. Nic więc dziwnego, że jedną z jego rozlicznych kochanek była Włoszka – Elisabetta Canalis. Związek z prezenterką i modelką przetrwał całe jedenaście miesięcy. Hot or not?

 

#4 Erin Hethertone + Leonardo DiCaprio

erin-heatherton-85656
1MS.NET

Szach mat zazdrośnicy. DiCaprio bez wątpienia jest facetem który zaliczył (randki) z największą ilością supermodelek. Na jego checkliście znalazły się m.in. Naomi Campbell, Bar Refaeli, Helena Christensen, Gisele Bundchen, czy Eva Herzigova (i wymieniam tu tylko najbardziej znane nazwiska). Znamienna dla Leonardo słabość do modelek została skomentowana podczas ostatniej ceremonii rozdania Złotych Globów przez prowadzącą galę Tinę Fey, która zaprosiła gwiazdora na scenę słowami: 'And now, like a supermodel’s vagina, let’s all give a warm welcome to Leonardo DiCaprio’ [*]. W naszym zestawieniu znalazła się z kolei amerykańska modelka i aniołek Victoria’s Secret – Erin Hethertone. Obecnie była już kochanka DiCaprio. Podejrzewamy, że podobnie jak poprzedniczki, zrobiła się dla aktora po prostu za stara. Obchodziła w tym roku już 25 urodziny.

 

#5 Lykke Glomenn + Orlando Bloom

lykke
https://www.facebook.com/L.glommen?fref=ts

Po rozwodzie z Mirandą Kerr brytyjski aktor postanowił przeimprezować wakacje na Ibizie. W przerwie od napadania na Justina Biebera, deklarującego ponoć, że była żona Blooma zrobiła z niego mężczyznę poznał Szwedkę Lykke Glomenn. Podobno piękność, podobno modelkę. I cóż, że ze Szwecji – my woleliśmy aktora jednak w duecie z Mirandą.

 

 

Tekst | Helena Łygas

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News