5 AKCESORIÓW DLA KUCHENNYCH GADŻECIARZY

 

#1 Zestaw do kremu brulee

 W domu dysponujesz jedynie płytą indukcyjną, a zawsze marzyłeś o tłuczeniu łyżeczką karmelowej skorupki kultowego kremu, niczym Amelia Poulain? Przygotujesz ten francuski przysmak przy pomocy poręcznego palnika i ceramicznych foremek.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


 

http://www.galerialimonka.pl/
http://www.galerialimonka.pl/

 

 

#2 Podstawki pod szklanki Warsaw Slow Design

 Po warszawskich neonach, syrenkach i kaflach marka Warsaw Slow Design wypuszcza na rynek podstawki pod szklanki przedstawiające posadzki przedwojennych kamienic. Oczywiście warszawskich. Dla lokalnych patriotów i miłośników dobrego designu.

 

http://warsawslowdesign.com/
http://warsawslowdesign.com/

 

#3 Młynek do masła Moha Presto

 Randka zakończyła się nie kolacją, a śniadaniem, ukochany/a spieszy się do pracy, a masło takie twarde? Oto gadżet godny Perfekcyjnej Pani Domu, czyli młynek do masła Moha Presto, który nawet najtwardszą kostke zmieni w łatwe do rozsmarowania wstążeczki.

 

fide.pl
http://fide.pl/

 

#4 Wykałaczki do przekąsek

 Czasem elegancja nie jest na miejscu. Jeśli czujesz, że Twoje przyjęcie zaczyna się robić zbyt snobistyczne możesz przełamać konwencję podając do martini oliwki wbite na wykałaczki udające gwoździe. Dodatkowym plusem jest możliwość wielokrotnego użytku.

 

 

http://www.radosnakuchnia.pl/
http://www.radosnakuchnia.pl/

 

#5 ENDESIGN – kubki w kształcie głów

 Porcelanowe kubki wykonane ręcznie przez Joannę Gruszecką, absolwentkę ceramiki na wrocławskim ASP, sprawdzą się idealnie jako prezent, bądź dopełnią zastawę nawet najbardziej wymagających estetów i estetek.

 

 

http://www.pakamera.pl/
http://www.pakamera.pl/

 

 

Tekst | Helena Łygas

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News