40 tysięcy ludzi planuje wziąć szturmem Trójkąt Bermudzki. „Przecież nie połknie nas wszystkich”

Wir wodny z narysowanym trójkątem

Jaki jest przepis na wirtualny sukces? Weź powszechnie znaną teorię spiskową, dodaj do tego liczną grupę na Facebooku, którzy podzielają twój entuzjazm i zacznij planować podróż w celu jej obalenia.

Podczas gdy jedni wybierają się na wyprawę, by udowodnić, że ziemia jest naprawdę płaska, drudzy organizują szaloną wycieczkę do Trójkąta Bermudzkiego. Jak z pewnością wiecie, pod tą nazwą kryje się obszar Atlantyku w rejonie Bermudów, którym niezmiennie fascynuje entuzjastów zjawisk paranormalnych. Miejscu temu przypisuje się ponad 1000 tajemniczych zaginięć statków, jachtów, a nawet samolotów. Zwolennicy teorii o paranormalnych właściwościach Trójkąta Bermudzkiego uważają, że na tym obszarze mają miejsca zjawiska, które przeczą prawom fizyki – wykrywana jest obecność obcych.

Czytaj również: Płaskoziemcy planują wyprawę na „koniec świata”, która udowodni, że Ziemia nie jest okrągła 

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Mapa z zaznaczonym trójkątem bermudzkim

I właśnie na tym fundamencie powstało wydarzenie Strom Bermuda Triangle, It Can’t Swallow All of Us – liczące już kilkadziesiąt tysięcy zwolenników zbadania tej teorii. Wycieczka planowana jest na październik bieżącego roku.

Jeden ze strategów ma ambitny plan, by ukraść nowego Titanica i wykorzystać go jako środek transportu, ponieważ – ma być on niezatapialny. Mamy nadzieję, że grupa będzie relacjonowała wszystko na transmisji live. A wszyscy uczestnicy mają nadzieję, że zbiją piątkę w podwodnymi stworami rodem z Atlantydy. No cóż, życzymy powodzenia w wyprawie!

Grupa ludzi i wir wodny

2,4/5 - (14 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News