4. urodziny Znajomi Znajomych

Lada dzień czeka nas noc pełna muzycznych wrażeń! Świętować swoje 4. urodziny będzie śródmiejska klubokawiarnia Znajomi Znajomych. Hucznie i wesoło. Będzie dobra muzyka, tańce do białego rana, pyszne jedzenie i oczywiście mocny alkohol.

4 lata minęły jak jeden dzień. Przez ten czas udało im się zrealizować mnóstwo świetnych wydarzeń, zjeść tony jedzenia i wypić morze alkoholu… Ekipa Znajomych na pewno będzie zachwycona, jeśli z tej okazji 17. października wpadniesz do nich i potańczysz przy różnorakich rytmach.

W tę sobotnią noc elektroniczne beaty spotkają się z żywymi instrumentami, tworząc taneczne, parkietowe wibracje. Od deep house do nu jazzu. Cały wieczór będą grali świetni DJ-e, a na deser organizatorzy mają dla was koncert w klimatach neosoul/funk, na którym zaśpiewa charyzmatyczna wokalistka o rzadko spotykanej, ciemnej barwie głosu – Aga Szewczyk.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Oprawę muzyczną zapewni Zazoo.tv.

12088196_947497085309721_5475105679477070774_n

Wystąpią:

STRU_Stromski_Beat feat. Maciej Jabłoński (trumpet)

Natasha Kot Zazoo.tv

Aga Szewczyk & Wojtek Makowski – koncert

S.T.R.U. b2b Piroman

Zazoo.tv to transmisje na żywo organizowane przez ekipę z warszawskiej Pragi, skupioną wokół studia nagraniowego Zazoo Studio. Podczas cyklicznych audycji w internecie, pokazują m.in. jak pracuje się w profesjonalnym studiu nagraniowym, testują instrumenty i sprzęt, zapraszają artystów do wspólnego jamowania, a DJ-e i producenci prezentują tam swoje sety. W swoich streamach o globalnym zasięgu na platformie Twitch zawsze wspierają i prezentują to, co najlepsze, a polskie.

Jak wszyscy wiemy – noc sprzyja mocnym doznaniom… Znajomi je jeszcze podkręcą tak, byś nie chciał od nich wychodzić. Nie pozostaje nic innego, jak przyjść do nich w sobotę, spotkać starych i zyskać nowych Znajomych, zasmakować tego, co oferują i bawić się wyśmienicie, całą noc śpiewając „100 lat! 100 lat!”.

Wydarzenie: www.facebook.com/events/510366295798504.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News