26-latka zadłużyła się na 10k dolarów, żeby stworzyć „idealne życie” na Instagramie

Dwa zdjęcia dziewczyny

Lissette Calveiro postanowiła podzielić się ze światem swoją historią o tym, jak zadłużyła się na kosmiczną kwotę, tylko po to, by stworzyć pozory idealnego życia na Instagramie.

Mając 20 lat, dziewczyna postanowiła, że rozpocznie karierę jako instagramowa influencerka, wydając tym samym więcej pieniędzy, niż zarabiała, a wszystko po to, by mieć idealne życie. O ile mieszkając nadal z rodzicami, była w stanie jakoś sobie radzić z rosnącym długiem, sytuacja wymknęła się spod kontroli, gdy w 2016 roku przeprowadziła się do Nowego Jorku.

Moim marzeniem była przeprowadzka do Nowego Jorku. Wiedziałam, że pewnie nie da rady, żebym żyła tam pełnią życia, mając na głowie debet z karty, ale pomyślałam, że jakoś dam sobie radę – mówi Lissette.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Na szczęście dziewczynie udało się spłacić swoje długi i wyjść na prostą, jednak swoją historią chce przekazać młodym ludziom, że tworzenie na siłę idealnego obrazu życia, nie doprowadzi do niczego dobrego.

https://www.instagram.com/p/Bf_k6dilijN/?taken-by=lissettecalv

https://www.instagram.com/p/Bf9DQu2lMBR/?taken-by=lissettecalv

https://www.instagram.com/p/Bf0r4VKFiyR/?taken-by=lissettecalv

https://www.instagram.com/p/BfcP6_hFvwu/?taken-by=lissettecalv

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News