McDonald przyszłości

McDonald  w przyszłości może zmienić się nie do poznania. Już niedługo będziesz mógł wejść do jednej z knajp, usiąść, zagrać w rozmaite gry lub sprawdzić co nowego w internecie. Oczywiście w tym czasie Twoje jedzenie zostanie dostarczone przez obsługę.

Przynajmniej taka jest wizja Atifa Rafiqa, pierwszego szefa CDO w McDonaldzie, który zajmuje się rozwojem marki do 2020 roku.  Firma planuje zmiany w kwestii zamówień i pragnie wykorzystać  do tego najnowszą technologię smartfonów, aplikacji i budek. W Stanach Zjednoczonych trwają prace nad specjalną aplikacją, która będzie znała Twoją tożsamość i śledziła historię zamówień.Teraz, kiedy wchodzisz do McD, przeważnie stoisz w kolejce, zamawiasz i czekasz przy ladzie na swoje zamówienie. Czasami zdarza się, że w niektórych restauracjach są specjalne urządzenia, w których możesz złożyć zamówienie bez stania w kolejce.

MacDonald w przyszłości będzie miał specjalny ujednolicony sprzęt hardware i software, który jest opracowywany przez międzynarodową grupą specjalistów. Ta innowacja będzie zawierać również budki podobne do tych, które już możemy spotkać w restauracji. Różnica będzie polegała na tym,  że  kiedy się do niej podejdzie, zbliży telefon to system automatycznie zsynchronizuje Twoje konto przez aplikację. Dzięki temu, na ekranie pojawią się Twoje wcześniejsze wybory, jak i rekomendacje od firmy Amazon. Dodatkowo planowane jest wprowadzenie szeregu innych udogodnień. Na przykład możesz złożyć wcześniej zamówienie w aplikacji, przyjść do McD, zająć swoje ulubione miejsce, a obsługa przyniesie Ci je w przeciągu kilku minut.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zarządowi McD zależy na połączeniu technologii z zasobami ludzkimi,  ponieważ nie chce dopuścić do tego, aby cyfrowe automaty zniszczyły idealny związek życzliwości i gościnności, jaki panuje w restauracjach.

Podczas oczekiwania na swój posiłek, McDonald przygotował również różnego rozrywkę przy Twoim miejscu – HAPPY TABLE, koncept, który zamienia Twój stolik w platformę do gier (dotarło to już do Singapuru w 2013, ale McDonald planuje poszerzyć ten pomysł na więcej restauracji na świecie).

Ostatecznie, kiedy zjesz wyśmienitego burgera, w Twojej aplikacji pojawi się powiadomienie o propozycjach deseru. Za pomocą kliknięcia będzie można zamówić wszystko, czego się tylko zapragnie i czekać na ich dostarczenie.

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News