24-godzinna impreza: taki sylwester tylko na Smolnej!

Plakat promujący Sylwestra na smolnej

Noc sylwestrowa powinna być szczególna – w końcu żegnamy stary rok i witamy nowy. Oczywiście, każdy spędzi go jak chce, ale my gorąco polecamy jedyną w swoim rodzaju imprezę, która odbędzie się w klubie Smolna!

Sylwester odbywa się raz w roku, zatem należy uczcić go w specjalny sposób. Warszawski klub Smolna oraz marka Jägermeister zapraszają na najdłuższy sylwester w Warszawie.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, impreza będzie trwała przez 24 godziny non-stop. Klub otworzy wszystkie swoje przestrzenie i będzie przygotowany w taki sposób, aby każdy, kto rzeczywiście nastawi się na długą zabawę, miał ku temu najlepsze warunki.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Na miejscu do dyspozycji gości będzie doskonała kuchnia, a także bary pełne napojów różnego rodzaju – na czele z Jägermeisterem. Wydarzenie wyróżniać będzie także specjalnie wyselekcjonowany line-up, który na dwóch scenach będzie tworzyć aż 22 artystów. Wśród nich naturalnie nie zabraknie rezydentów Smolnej – m.in. specjalisty od rozgrzewania parkietów, Simona Mattsona; jednego z najlepszych producentów muzyki techno w Polsce, Deasa; uznanego DJ-a i promotora, Leona, a także uzdolnionego i żywiołowego Truanta.

Pełny line-up znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu, śledźcie także stronę Smolnej i jej fanpage na Facebooku!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News