1500m2 powraca. Grand Re-Opening : LOCO DICE & NASTIA : 1500ma6

To będzie epicentrum imprezowe Warszawy na najbliższe 5 lat. Stało się, kultowe 1500m2 powraca. W nowej lokalizacji, ze świeżą energią i bookingami. Otwarcie już za chwilę!

-Rok temu uczucie niedosytu mieszało się z poczuciem spełnienia, bowiem zatrzymaliśmy się u szczytu popularności i nie wiedzieliśmy co dalej. Rok odpoczynku był jednocześnie rokiem poszukiwań. Skorzystaliśmy z szansy, jaką dał nam los i po imprezie pre-otwarcia wiemy już, że będzie to strzał w dziesiątkę. Pora abyście przekonali się o tym i wy – przyznają właściciele klubu.

Co na pierwszy ogień? Dobra, światowa premiera. Po rewelacyjnie odebranym występie rok temu, z nowym albumem powraca LOCO DICE.

Loco Dice to siła napędowa swiatowej sceny house i techno. Klimat panujący na gorących dancefloorach Ibizy bez najmniejszego problemu przenosi na parkiety na całym świecie. Nowy longplay zawiera min. kolaboracje z Chrisem Liebingiem, Miss Kittin, Just Blaze czy Neneh Cherry. Pokazuje wszystkie znane i nowe inspiracje artysty i udowadnia, że Dice wkracza własnie na poziom dostępny tylko bardzo niewielu. Przyjdźcie przekonać się na żywo co oznacza tytuł „Król Ibizy”.

Supportować go będzie , obok rezydentów oczywiście, świeża krew na światowych parkietach: przepiękna DJ-ka Nastia.

Nastia pojawiła się znikąd i zyskała sławę jako doskonała DJ-ka, rezydentka festiwalu Kazantip. Oryginalnym podejściem i doskonałymi umiejętnościami szybko zwróciła na siebie uwagę światowych DJow i promotorów. W międzyczasie założyła własną wytwórnię „Propaganda” i wylądowała w składzie najlepszych światowych festiwali jak ADE czy Off Sonar. Obecnie jest rezydentką imprez Enter Richiego Hawtina i porywa tłumy na całym świecie. Uwierzcie nam – warto dać się jej oczarować.

Dobrze jest wracać do domu, nawet jeżeli jest to nowy dom!

2015_1011-LocoDice_AlbumTour-1500Warsaw-A1.indd

Line up:

Loco Dice https://www.facebook.com/locodiceofc

Nastia https://www.facebook.com/Nastia.official

bshosa https://www.facebook.com/bshosaofficial

Time2Play https://www.facebook.com/T2Pmusic

Sovinsky https://www.facebook.com/sovinsky

Pitti Schmitti https://www.facebook.com/pittischmitti

Miód www.facebook.com/miodwuszach

tix: jednodniowe – 40/45/50 PLN dwudniowe ( + 6 urodziny 1500m2 z Ben UFO i Tom Trago) – 60/70 PLN

https://www.biletomat.pl/muzyka-klubowa/loco-dice-nastia-1500m2-grand-re-opening-2958/

przedsprzedaż: Biletomat.pl; Ticketpro.pl; Empik

10.11.2015, 22:00.  1500m2. Emilii Plater 29, Warszawa

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News