1500m2 kończy 5 lat!

2 świetne zagraniczne bookingi, z których każdy był niejednokrotnie headlinerem największych festiwali muzyki elektronicznej, oraz 2 koncerty polskich artystów, udowadniających, że nie powinniśmy mieć żadnych kompleksów na międzynarodowej scenie!

Początek już 7 listopada:

Pan-Pot 7112014 5urodziny1500m2 cover

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


PAN-POT: Watergate 17 Release Tour 

Może połączyło ich podobieństwo, ale to różnice między nimi spowodowały, że powstał tak wyjątkowy projekt! Pan Pot – ikony nowoczesnego techno po ponad 2 latach, wracają do 1500m2!

Tassilo Ippenberger i Thomas Benedix to bezkompromisowy duet z Berlina związany od 2005 roku z wytwórnią Mobilee. Mają na koncie ponad 10 singli, remixy dla takich artystów jak Damian Schwarz, Tim Xavier, Sweet’n Candy czy Anja Schnajder oraz jeden bardzo dobrze przyjęty album „Pan-O-Rama”.

Znani przede wszystkim z niesamowitej energii, którą dzielą się z publiką, przez co stali się nieodłącznym elementem największych światowych festiwali.

Pan-Pot pojawią się w ramach promocji wydanej właśnie 17 kompilacji jednego z najlepszych berlińskich klubów – Watergate.

8 listopada wystąpi DJ SLIINK, król Jersey Club’u.

1378839_665769590203259_6195873983138013550_n

Jego kawałki regularnie rozgrzewają parkiety festiwali i klubów na całym świecie, a serwowane są przez samą czołówkę – grają je Diplo, A-Trak, Skrillex, Flosstradamus, Baauer, czy Jackmaster.

Jego popisowa mieszanka inspirowana Jersey/Philly/Baltimore w ekstremalnym tempie i kojących r’n’b sampli zrobiła wrażenie zarówno na tuzach mainstreamu oraz undergroundu. Na koncie ma wydawnictwa nakładem m.in. Fools Gold, Mad Decent, Ultra, OWSLA, Pelican Fly, Fade To Mind. W jego dorobku znajdziecie remixy i kolaboracje z zawodnikami pokroju Flosstradamus, The Weeknd, Danny Brown, Chromeo, Major Lazer, Kanye West, Trey Songz czy Azealia Banks.
Warto rozgrzać się porządnie przed jego setem, kto by chciał mieć zakwasy?

Dj Sliink
(Mad Decent, USA)

Jedynak & Ment XXL (FLIRTINI)
Auer (Koka Beats)
ERR BITS (Koka Beats)
ZeIN (It Might Get Loud)

W niedzielę 9.11 zagrają The Dumplings – czyli fenomen internetu, który szybko stał się największym przebojem zeszłego roku,

oraz Tomek Makowiecki -jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistów, który podczas swojej kariery udowodnił, że nie tylko świetnie śpiewa, ale pisze rewelacyjne teksty, którym nadaje klimatyczne aranże.

The Dumplings & Tomek Makowiecki 9112014 5urodziny1500m2 foto

10 listopada 1500m2 przejmie LOCO DICE

Loco Dice 10112014 cover

Niewiele osób na świecie można nazwać jednym z fundamentów sceny techno i house. Niewielu też zasługuje na tytuł legendy muzyki elektronicznej.

Swoją karierę rozpoczął we wczesnych latach 90 jako hip hopowy DJ i MC, występując przed koncertami takich gigantów jak Snoop Dogg czy Usher. Później jednak przyszedł czas na muzykę elektroniczną – został rezydentem klubu Tribehouse w Düsseldorfie, a niedługo po tym dostrzegł go Timo Mass i podpisał kontrakt w imieniu wytwórni Four:Twenty. Takie były początki, a później już wszystko potoczyło się lawinowo – współpraca z Ovim Recordings Josha Winka, Cocooon, i M_nus Richiego Hawitina – występy na największych światowych festiwalach, rezydentura w DC- 10 na Ibizie i własna wytwórnia Desolat.

Do tej pory wystąpił w naszym kraju tylko raz – na Audioriver w 2008 roku, na którym miał być też miał być głównym headlinerem tego lata, ale niestety nieprzewidziane okoliczności spowodowały, że nie udało mu się dotrzeć.

tix:

35 PLN – bilet jednodniowy

60 PLN – bilet dwudniowy obejmujący imprezę 7.11 Pan-Pot oraz 10.11 Loco Dice

75 PLN – bilet 3-dniowy obejmujący imprezę 7.11 Pan-Pot, 9.11 The Dumplings & Tomek Makowiecki, 10.11 Loco Dice

Wszystkie wejściówki dostępne na biletomat.pl oraz w Empikach!

https://www.biletomat.pl/bilety-5-urodziny-1500m2-warszawa-pan-pot-the-dumplings-makowiecki-loco-dice/

Tekst | na podstawie materiałów prasowych

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News