14 artystów dołączyło do obsady Instytut Festival 2019. Sprawdźcie, kto zagra podczas drugiej edycji festiwalu

5 zdjęć przedstawiających sylwetki artystów

Chociaż emocje po pierwszym ogłoszeniu Instytut Festival 2019 nie zdążyły jeszcze opaść, to organizatorzy nie zwalniają tempa i przygotowali dla nas kolejną bombę. Kto dołączył do obsady Instytut Festival 2019 Music & Art?

W połowie stycznia poznaliśmy pierwszych artystów Instytut Festival 2019 Music & Art w Garnizonie Modlin. Pośród niekwestionowanych legend i mistrzów gatunku, takich jak Donato Dozzy, Ben Klock czy Richie Hawtin zobaczymy całą plejadę niezwykłych artystów, między innymi Ancient Methods, Tommy Four Seven, Andy Stott, Kangding Ray czy Marco Shuttle, a także silną reprezentację rodzimej sceny elektronicznej, jak Olivia, DTEKK, ISNT czy Aksamit.

Czytaj więcej: 19 artystów, którzy wystąpią podczas drugiej edycji Instytut Festival

Drugie ogłoszenie potwierdza, że Instytut z każdym dniem przyspiesza i nadchodząca edycja zachwyci miłośników zarówno melodyjnej odsłony techno, jak i mocnych brzmień. Przypominamy, że bilety są już dostępne, a druga edycja festiwalu odbędzie się 21 i 22 czerwca. A teraz przejdźmy do krótkiego zestawienia artystów, którzy pojawili się w drugim ogłoszeniu!

1. An On Bast (Polska)

2. Antigone (Francja)

3. CRVEL (P.E.A.R.L. & Tensal) (Hiszpania/Niemcy)

4. DJ Bone (USA)

5. Ellen Allien (Niemcy)

6. John Talabot (Hiszpania)

7. KAJKO (Polska)

8. Kovvalsky (Polska)

9. Kuba Sojka live (Polska)

10. Maceo Plex (USA)

11. Paula Temple (Niemcy)

12. RØDHÅD (Niemcy)

13. Shari Vari (Polska)

14. Zadig (Francja)

https://www.youtube.com/watch?v=at-6bbA_GE8

Rate this post