11 grudniowych premier na Netflix, które musicie obejrzeć

Tablet z Netflix i kubek kakao

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Na podsumowania 2018 jeszcze przyjdzie czas, a póki co, zapraszamy Was do naszego zestawienia grudniowych premier na Netflix, które na pewno obejrzymy i mamy nadzieję, że Wy także!

1. The Fix: Sezon 1

Program, w którym panel złożony z popularnych komików, podejmuje się rozwiązania najtrudniejszych problemów gnębiących nasz świat.

Premiera: 14 grudnia

2. Trumniarze: Sezon 1

Wstąpmy w progi domu pogrzebowego Waitakere i przyjrzyjmy się codziennej pracy jego pracowników, w której nie brakuje łez i wzruszeń, ale także dobrego humoru.

Premiera: 21 grudnia

3. Berlińskie psy: Sezon 1

https://www.youtube.com/watch?v=786aYcjT6JE

Zabójstwo gwiazdy piłkarskiej popycha dwóch radykalnie różnych policjantów do walki z berlińskim półświatkiem i konfrontacji z własnymi grzechami.

Premiera: 7 grudnia

4. Nailed It! Holiday!: Sezon 1

Świąteczny odcinek programu „Nailed It!”? Brzmi pysznie. Święta to przecież idealny czas na spektakularne kulinarne wpadki i porażki.

Premiera: 7 grudnia

5. W świecie prawdziwych Narcos: Seria 1

Agent sił specjalnych, Jason Fox, wkracza w szeregi karteli narkotykowych z Meksyku, Kolumbii i Peru, by zrozumieć pracujących dla nich ludzi i poznać zasady ich działania.

Premiera: 14 grudnia

6. Pachnidło: Sezon 1

Obdarzony nadzwyczajnym zmysłem powonienia twórca perfum zabija uczennice szkoły z internatem, aby wydestylować ich esencję i stworzyć zapach idealny.

Premiera: 21 grudnia

7. Kluseczka

Wygadana nastolatka z Teksasu bierze udział w konkursie piękności, aby oddać hołd swojej ukochanej zmarłej cioci i rozwścieczyć matkę, która sama była kiedyś miss.

Premiera: 7 grudnia

8. Mowgli: Legenda dżungli

Chłopiec wychowany w dżungli przez zwierzęta zmaga się z potężnym wrogiem — i własną naturą. W polskiej wersji językowej m.in.: A. Kulesza, J. Stuhr i Z. Zamachowski. Więcej o filmie przeczytacie w naszym artykule tutaj.

Premiera: 7 grudnia

9. ROMA

Ten film nagrodzonego Oscarem Alfonso Cuaróna to opowieść o pełnym dramatycznych wydarzeń roku z życia średniozamożnej rodziny z miasta Meksyk na początku lat 70. XX w.

Premiera: 14 grudnia

10. Walka: Życie i zaginiona twórczość Stanisława Szukalskiego

Członkowie artystycznego podziemia Los Angeles odkrywają prace zapomnianego polskiego rzeźbiarza — szalonego geniusza, którego życie było serią niezwykłych zdarzeń.

Premiera: 21 grudnia

11. Nie otwieraj oczu

Pięć lat po tym, jak fala samobójstw zdziesiątkowała społeczeństwo, kobieta z dwójką dzieci wyrusza na desperacką wyprawę w poszukiwaniu schronienia.

Premiera: 21 grudnia

12. Nadal Wam mało?

Powyżej znajdziecie filmik z pełną listą grudniowych premier! Magicznego netflixowania w grudniu!

Rate this post