#10YearChallenge w wydaniu bohaterów serialu The Office

Grupa ludzi z serialu The Office stojąca w biurze

Popularne ostatnio na Instagramie #10YearChallenge pokazuje, jak bardzo wszyscy zmieniliśmy się w ciągu ostatnich 10 lat.

Czas płynie jednak nie tylko w rzeczywistości, ale także na ekranie naszych telewizorów. Oto seria zdjęć pokazująca, jak zmieniła się obsada popularnego sitcomu The Office przez ostatnią dekadę.

1. Jim Halpert

John Krasinski nie tylko zapuścił brodę i zaczął podnosić ciężary. Dziś John jest nie tylko aktorem, ale także reżyserem — w ciągu ostatnich kilku lat wyreżyserował dwa filmy. Ostatnim z nich było Ciche miejsce, dramat grozy, który udowadnia, że Krasinski jest gotowy do odkrywania nowych ścieżek samorealizacji.

2. Michael Scott

Legendarny aktor Steve Carell, któremu wszyscy powinniśmy być wdzięczni za rolę Michaela Scotta, od zawsze mierzył wysoko. I udało mu się. Carell nie tylko udowodnił, że świetnie potrafi grać role dramatyczne, ale był nawet nominowany do Oscara w 2014 roku za rolę w filmie Foxcatcher.

3. Dwight Schrute

Rainn Wilson był w ostatnim czasie bardzo zajęty. Oprócz dostania ról w wielu projektach (w 2 z nich grał postać o imieniu Jim, o ironio), napisał książkę o swoim życiu pod tytułem The Basoon King. Należy również wspomnieć, że aktor zaangażował się w działalność charytatywną i uczestniczy w projektach takich jak Lidè Haiti.

4. Pam Beesly

Jenna Fischer przez ostatnie 10 lat naprawdę zaczęła odkrywać swój potencjał w branży aktorskiej. Praca nad filmem akcji z Clintem Eastwoodem? Zrobione! Fisher ma na swoim koncie film z Eastwoodem pod tytułem 15:17 do Paryża. Jest także miłośniczką natury i promuje adopcje domowych zwierzaków na swoim Instagramie, gdzie ma ponad 2 miliony obserwujących.

5. Phyllis Vance

Phyllis Smith ma w sobie o wiele więcej niż jej postać — Phyllis Vance. Zagrała nie tylko w takich serialach jak The OA czy Nunsense, ale stała się też głosem disneyowskiego bohatera, Sadness, z filmu Inside Out.

6. Kevin Malone

Aktor Brian Baumgartner zawsze będzie kojarzony z Kevinem, rzucającym się w oczy pracownikiem Dunder Mifflin. Jednak Baumgartner kontynuował karierę aktorską poza The Office i zgarnął ostatnio kilka niezłych ról.

7. Kelly Kapoor

Od czasów The Office Mindy Kaling jest rozchwytywana. Oprócz roli obok takich nazwisk jak Cate Blanchett Anne Hathaway, Sandra Bullock i Rihanna w Ocean’s 8, Mindy napisała również książkę i stała się popularną komentatorką mediów społecznościowych z prawie 4 milionami obserwujących na swoim Instagramie.

8. Darryl Philbin

Pan Robinson, Mr. Robot, Brooklyn Nine-Nine, Ghosted, Big Mouth… to niektóre z projektów, w których Craig Robinson, serialowy Darryl, zagrał do tej pory. Jedno jest pewne – jego kariera kwitnie!

9. Creed Bratton

Creed Bratton, człowiek stojący za postacią dziwaka Creeda Brattona, jest zawodowym gitarzystą. Od tego czasu występuje na ekranie filmów, ale nigdy nie porzucił swojej kariery muzycznej. Ostatni album, który wypuścił, nosił tytuł While The Young Punks Dance i ukazał się w 2018 roku.

10. Angela Martin

Angela Kinsey, aktorka, która wcieliła się w biurową Angelę, ma ostatnio dużo na głowie. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie ma ponad milion fanów. Zaczęła nawet kanał na YouTubie Baking with Josh and Angie, gdzie pokazuje swoje przygody w kuchni.

11. Andy Bernard

Ed Helms od czasów The Office pracuje nie tylko jako aktor, ale również podkłada głos Kyle’a w Bojacku Horsemanie. Ostatnio na ekrany tafił najnowszy film z Edem – Corporate Animals.

12. Stanley Hudson

Leslie David Baker oprócz aktywnej kariery aktorskiej, jest także przedsiębiorcą na lesliedbaker.com, gdzie każdy może zamówić spersonalizowaną wiadomość wideo lub kupić wysokiej jakości zdjęcia swojego ogromnego uśmiechu.

13. Erin Hannon

Aktorka Ellie Kemper wielokrotnie pokazywała się na naszych ekranach w ciągu ostatnich kilku lat. Stała się głosem Katie w The Secret Life of Pets, częstym gościem w programie Conana, oraz Kimmy Schmidt w serialu Unbreakable Kimmy Schmidt.

14. Toby Flenderson

Kiedyś aktor, a obecnie producent, Paul Lieberstein pracował ostatnio przy takich projektach jak Ghosted, The Newsroom i Song of Back and Neck.

Tekst: Amelia Zajączkowska

Rate this post