10 utworów, których musisz posłuchać przed wyjściem na imprezę

ludzie przed domem jednorodzinnym wyglądającym na imprezę

Przed wyjściem na imprezę warto się nastroić, a ta lista na pewno Ci w tym pomoże. Dobra muzyka, niezapomniane teksty i oczywiście pozytywny vibe sprawią, że gdy wejdziesz na parkiet, wszystkim dookoła opadną szczęki.

MIŁY ATZ x GINGER x MAJKIZIOOM – Dawaj na parkiet (MOM037)

Przy towarzystwie tego bitu oraz iście imprezowego tekstu, z pewnością wejdziesz do klubu pewnym, zdecydowanym i oczywiście tanecznym krokiem — a wyjdziesz chwiejnym, z pustym portfelem, raperzy dobrze radzą!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


BONEY M – Daddy Cool

https://www.youtube.com/watch?v=otna9Pe3jWg

Niech klimat różowych lat siedemdziesiątych, zawładnie twoim ciałem. Choreografia, którą możemy podziwiać w teledysku, bezsprzecznie jest tą, którą trzeba się pochwalić.

FERGIE – A little Party Never Killed Nobody ft. Q-Tip

„Mała” impreza jeszcze nigdy nikogo nie zabiła, a ta noc, to wszystko, co dzisiaj masz. Powtarzaj to przez 3,5 minuty, a na pewno ta noc będzie niezapomniana.

TIMBALAND – Give it to me ft. Nelly Furtado, Justin Timberlake

Timbaland, Nelly Furtado i Justin Timberlake, czyli święta trójca hip-hopu lat ’00, tworzący muzykę, do której po prostu nie da się nie bujać.

OTSOCHODZI – SumieNIE feat. Holak, O.S.T.R., Taco Hemingway

Odrzuć sumienie, jest piątek, jutro wolne, puść ten utwór i daj się ponieść, pieprzyć konsekwencje!

ERIC PRYDZ – Call on me

Jeśli klimaty ’00 – to twoje klimaty, to ten utwór jest wyborem idealnym, podróż autobusem w stronę miasta, nie będzie taka jak zawsze.

MICHAEL JACKSON – Smooth Criminal

Nie napisanie tu o Michaelu Jacksonie, liczyłoby się ze spłonięciem w piekle bowiem podczas słuchania tego wirtuoza rytmów, nie da się powstrzymać choćby od tupania nogą, a nawet naśladowania jego ruchów, które zdecydowanie warto przećwiczyć przed wyjściem.

MADONNA – Give it 2 me (ft. Pharrel)

Jak król popu to i królowa, dobra impreza bez klasyków się nie obejdzie. Jeśli piosenka Madonny poleci na Twoich słuchawkach przed imprezą, to znaczy, że będzie ona wyglądała co najmniej, jak jej koncert.

MACKLEMORE x RYAN LEWIS – Can’t hold us feat. Ray Dalton

Piosenka o tym, że nic nie jest w stanie cię powstrzymać, po prostu nie mogła nie trafić na tę listę.

BACKSTREET BOYS – Everybody (Backstreet’s Back)

Słyszysz to? No właśnie! Jeśli ten utwór nie da Ci porządnego kopa, to żaden nie da.

Tekst: Kacper Trzeciak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News