10. urodziny Pakamery

Największa polska platforma modowa, Pakamera.pl, świętuje swoje 10. urodziny! Serdecznie zapraszamy na imprezę do najgorętszej warszawskiej miejscówki – Pomostu 511. Tej nocy nie wolno przegapić! Urodzinowe wydanie szalonego imprezowego cyklu #WHEREISMYMIND powered by Kędzior rozpocznie się koncertem niepowtarzalnych „Pauli i Karola”. Imprezę po koncercie rozkręci niekoniecznie grzeczny duet Exboyfriends wraz z Buszkersem i gościem z Kanady – DJem Heights! Będą balony, będą urodzinowe toasty, będzie obłęd na parkiecie.

Już w najbliższą sobotę „Paula i Karol” dadzą koncert w Pomoście 511 nad Wisłą. Tego polskiego zespołu folkowego nie trzeba przedstawiać, ich koncerty gromadzą rzesze fanów, zespół ma ich za sobą już kilkaset w Polsce, w Europie i Ameryce Północnej. O dalszy ciąg wieczoru zadba Kędzior ze swoją ekipą: Kostorem, z którym tworzy Exboyfriends oraz Buszkersem i Dj Heights. Przed nami moc muzyki, energii i szaleńczej zabawy z okazji wielkich, okrągłych urodzin Pakamery! Jak przystało na galerię polskich projektantów! Magia, taniec i śpiew do rana! – zapowiada Piotr Kędzierski „Kędzior”, główny prowadzący cykl, człowiek radia i telewizji, DJ, warszawski łobuz i członek duetu Exboyfriends.

pomost511_pakamera_example_pl (1)

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Pakamera.pl jest multibrandową platformą sprzedażową. Istnieje od 2005 roku. Od 10 lat zrzesza Polskich Projektantów i niezależne marki, będąc tym samym prostym i przejrzystym medium promującym polską produkcję. Pakamera jest wirtualną przestrzenią, w której swoje produkty sprzedaje w chwili obecnej ponad 2000 marek. Serwis dba o to, aby prezentowane przedmioty były na najwyższym poziomie. Platforma pakamera.pl zalicza się do grupy najlepszych polskich sklepów internetowych w oczach ekspertów branży internetowej. Rokrocznie otrzymujemy wyróżnienia w dziedzinie prowadzenia i promowania biznesu w sieci.

Pakamerę w 10. urodziny wspierają m. in. marki Faguo i Coca Cola.

PLAKAT-10BDAY-net(1)

Faguo to paryski brand o silnych wartościach. Celem twórców jest stworzenie niepowtarzalnej kolekcji obuwia oraz dodatków łączących w sobie klasykę z najświeższymi miejskimi trendami. Cechy szczególne Faguo to świeżośc, pomysłowość, a także odpowiedzialność, w tym także odpowiedzialność za środowisko.

Coca Cola – tego brandu nie musimy Wam przedstawiać. Ta kultowa, znana na całym świecie marka razem z Wami będzie świętować 10. urodziny platformy Pakamera.pl – Coca Cola towarzyszy nam podczas najważniejszych świąt i imprez – nie wyobrażamy sobie, żeby w ten weekend mogło jej zabraknąć!

pomost511_pakamera_example_pl (9)

Feat – marka odzieżowa dla wszystkich, których łączy miłość do sportu. Założona przez dwóch sportowych freaków – Michała i Maćka. Sport jest dla nich największą pasją i miłością. Chcieli stworzyć brand, który sprosta oczekiwaniom takich ludzi jak oni.

Fotki z Budki – Fotki z Budki zostały wymyślone z tęsknoty za wydrukowanym zdjęciem, miłości do tradycyjnej fotografii i dobrego designu. Stajesz przed naszą budką, uśmiechasz się lub nie, naciskasz jeden guzik i w 10 sekund masz wydrukowane zdjęcie – pamiątkę na zawszej

Więcej info: https://www.facebook.com/events/521738551316862/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News