10 premier na Netflix, które trzeba obejrzeć w lutym

Kilka osób z parasolami i jedna osoba wysypująca prochy z urny

Luty to podobno najzimniejszy miesiąc w roku. W takim razie nie będzie już lepszej okazji na zagrzebanie się w kocu z kubkiem gorącej herbaty i Netfliksem.

Jak co miesiąc, wybraliśmy dla Was z listy premier zaplanowanych przez Netflix na luty, te, na które szczególnie czekamy i na pewno obejrzymy! Mamy nadzieję, że Wy też! Zaczynamy!

1. Russian Doll

Podczas imprezy z okazji swoich 36. urodzin Nadia wpada w pętlę czasu — umiera, a potem wciąż na nowo przeżywa ten sam wieczór. Pora spojrzeć śmierci w oczy.

Premiera: 1 lutego

2. Wieczna wiedźma

Czarownica podróżuje w czasie, aby uniknąć spalenia na stosie. Teraz musi odnaleźć się we współczesnej Cartagenie, nie przesadzając przy tym z magią.

Premiera: 1 lutego

3. Dirty John

Pierwszy sezon antologii opowiada o Johnie Meehanie, którego romans z Debrą Newell zmienił się w niewyobrażalny koszmar. Na podstawie znanego podcastu.

Premiera: 14 lutego

4. The Umbrella Academy

W pierwszym sezonie dysfunkcyjna rodzina superbohaterów wspólnie próbuje rozwiązać tajemnicę śmierci ojca i zapobiec apokalipsie.

Premiera: 15 lutego

5. Velvet Buzzsaw

Cały świat zachwyca się obrazami zmarłego wytrawnego artysty. Czy te odważne i zatrważające dzieła są nawiedzone przez ducha ich twórcy?

Premiera: 1 lutego

6. Paddleton

Michael, u którego zdiagnozowano śmiertelny nowotwór, prosi swojego przyjaciela, Andy’ego, aby odebrał mu życie, zanim zrobi to choroba.

Premiera: 22 lutego

7. Nightflyers

Serial oparty na noweli George’a R. R. Martina. Ośmiu naukowców i telepata wyruszają w kosmiczną podróż, aby nawiązać kontakt z obcą cywilizacją.

Premiera: 1 lutego

8. Życie bez pozwolenia

Szef galicyjskiego kartelu narkotykowego szuka następcy, jednocześnie starając się ukryć wyniszczającą go chorobę.

Premiera: 8 lutego

9. Jukatan

Na statku wycieczkowym płynącym z Hiszpanii do Meksyku rywalizujący ze sobą oszuści próbują w zmyślny sposób okraść podstarzałego zwycięzcę loterii.

Premiera: 15 lutego

10. Fotograf z Mauthausen

Młody fotograf Francisco Boix postanawia pokazać całemu światu prawdę o zbrodniach, do jakich dochodzi w obozie koncentracyjnym Mauthausen-Gusen.

Premiera: 22 lutego

11. Nadal Wam mało?

Wszystkie lutowe nowości na Netflix możecie zobaczyć powyżej!

Rate this post