10 poduszek, na których chcielibyście uciąć sobie drzemkę

Wielka poduszka w kszatłcie kota i siedząca na niej dziewczyna

Są ludzie, którzy mogą sobie uciąć drzemkę zawsze i wszędzie – nie ukrywamy, trochę zazdrościmy. Inni z kolei potrzebują odpowiednich rekwizytów. Zwracając się do obydwu grup, wyszperaliśmy dziesięć najfajniejszych poduszek, o jakich moglibyście sobie zamarzyć.

Ostrich Pillow

dezeen.com

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Kultowa już poduszka jest idealnym rozwiązaniem gdy najdzie cię ochota na małą drzemkę w biurze, metrze czy na lotnisku. Miękka i niezwykle wygodna, zakrywa oczy i uszy, zapewniając także przestrzeń na schowanie rąk, dzięki czemu krótki odpoczynek jest znacznie przyjemniejszy.

Soft Light

soft light

To oryginalny pomysł na lampkę i poduszkę w jednym. Podświetlana, w kształcie balona dostarcza łagodne oświetlenie oraz wytwarza ciepło, pozostając jednocześnie miękką i gąbczastą. Stanowi doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla osób bojących się ciemności, bądź czytających przed snem, notorycznie zapominających o zgaszeniu światła.

Funktionide

dezeen.com

Idealna propozycja, zwłaszcza dla samotnych czytelników, poduszka, która stwarza iluzję obecności drugiego człowieka. Wyprodukowana przy użyciu nowoczesnych technologii, w zależności od potrzeb właściciela może przybierać różne kształty. Póki co, pomysł jest w trakcie realizacji, ale nie mamy wątpliwości, że będzie prawdziwy hitem.

inPasta

fubiz.net

To dosłownie wystrój z dobrym smakiem. Tortellino i Raviolo, kolekcja dekoracyjnych poduszek inspirowanych kształtem włoskiego makaronu, z pewnością zadowoli miłośników nie tylko włoskiej kuchni.

Harry, Larry and Marry

fubiz.net

Pomysłowe poduszki o nietypowych kształtach, Harry przypomina głowę jelenia, Larry królika, natomiast Marry żyrafy. Kolekcja idealna dla najmłodszych, choć nie tylko. Dzięki oszczędnej formie zachowują stylowy charakter wzbogacając wnętrze połyskującymi barwami.

Vintage Camera Pillows

fubiz.net

W dobie aparatów cyfrowych i zdjęć robionych telefonami komórkowymi, pojawiła się gratka dla fanów retro – stylowe poduszki przypominające stare aparaty fotograficzne. Coraz liczebniejsza rzesza fanów fotografii analogowej może już zacierać ręce.

Blood Puddle Pillow

trendhunter.com

To dowcipny pomysł nie tylko na Halloween – zabawna poduszka przypominająca kałużę krwi pozwoli na wystraszenie każdego współlokatora. Mocne wrażenia gwarantowane.

Sweet Meats

trendhunter.com

Te przypominające kształtem i wyglądem kawałki surowego mięsa poduszki raczej nie przypadną do gustu wegetarianom. Mięsożercom z kolei z pewnością spodoba się mniej konwencjonalne podejście do tematu wystroju wnętrz.

Cinephile Couch Cushions

http://www.trendhunter.com/

Pozostając w temacie jedzenia, przedstawiamy idealną propozycję na wieczorne seanse przed telewizorem. Poza zabawnymi poduszkami przypominającymi kubek popcornu, który nie wiąże się z odgłosami chrupania, czy paczkę chipsów, chroniącą widzów przed irytującym szelestem, w ofercie również te, imitujące kasetę VHS czy pilot.

Long Cotton Wood Tree Log Bolster Pillows

http://www.trendhunter.com/

To rozwiązanie dla prawdziwych miłośników natury. Wyglądem przypominające kłody drewna, stanowią świetną alternatywę dla nudnych poduszek, wprowadzając do wnętrza trochę więcej natury.

Tekst: Wioleta Żochowska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News