10 filmów i seriali, które pojawią się na HBO GO w styczniu

trzy kadry z filmów i serali na HBO GO

Święta za nami, nowy rok przed nami. A skoro nowy rok, to noworoczne postanowienia. I nie mówimy tutaj o marzeniach typu: schudnę, znajdę chłopaka/dziewczynę, czy będę wyrabiał się z deadlinami…

Jeśli Waszym postanowieniem na 2019 rok jest bycie na bieżąco z filmowymi i serialowymi nowościami, oto 10 propozycji, które pojawią się na HBO GO w styczniu. Wyciągajcie kalendarze i notujcie!

1. Szkoła zabójców (Deadly Class)

https://youtu.be/2AsAaX7NZVY

Rozgrywający się w mrocznym świecie serial opowiadający o prywatnej szkole, do której najważniejsze przestępcze rodziny wysyłają kolejne pokolenie zabójców.

Premiera: 24 stycznia, ale przedpremierowo jeden odcinek jest już dostępny

2. Detektyw III (True Detective III)

https://youtu.be/E4lE9aXNjeY

Wielokrotnie nagradzany serial HBO powraca z trzecim sezonem, który opowiada o makabrycznej zbrodni popełnionej w sercu hrabstwa Ozark w Arkansas.

Premiera: 14 stycznia, pierwsze dwa odcinki

3. Roswell, w Nowym Meksyku (Roswell: New Mexico)

https://youtu.be/YGg2IMVzxgE

Nowa serialowa opowieść na podstawie popularnego filmu pt. Roswell, który koncentruje się na mieszkańcach miasteczka Roswell w Nowym Meksyku, gdzie obce istoty żyją niezauważenie między ludźmi.

Premiera: 16 stycznia

4. Czarny poniedziałek (Black Monday)

https://youtu.be/LH2LMUVjm4E

Grupa outsiderów w drugiej połowie lat osiemdziesiątych doprowadza do krachu na nowojorskiej giełdzie

Premiera: 21 stycznia

5. W potrzebie III (High Maintenance III)

https://youtu.be/endp0NKuasw

Trzeci sezon serialu komediowego HBO z Benem Sinclairem w roli pociesznego dilera marihuany, który swoją pracę traktuje jak misję.

Premiera: 21 stycznia

6. Liga Sprawiedliwości (Justice League)

https://youtu.be/vm4WTzGYhLY

Kolejna widowiskowa i dopracowana w szczegółach opowieść o superbohaterach z uniwersum DC Comics. W głównych rolach w filmie specjalizującego się w superprodukcjach Zacka Snydera (Watchmen. Strażnicy, 300) występuje cała plejada gwiazd z dwukrotnie wyróżnionym Oscarem Benem Affleckiem (Operacja Argo) na czele. Obok niego w obsadzie znaleźli się również Henry Cavill (Batman v Superman: Świt sprawiedliwości), pięciokrotnie nominowana do Nagrody Akademii Amy Adams (American Hustle), Gal Gadot (Wonder Woman), debiutujący w filmie w postaci Aquamana Jason Momoa (Gra o tron, Aquaman) oraz Ezra Miller (Musimy porozmawiać o Kevinie). Obraz zarobił ponad 650 mln dolarów na całym świecie.

Premiera: 1 stycznia

7. Ciche miejsce (A Quiet Place)

https://youtu.be/HkGr6buqe8I

John Krasinski oraz Emily Blunt jako małżeństwo, które stara się przetrwać w świecie pełnym potworów reagujących na najmniejszy dźwięk

Premiera: 13 stycznia

8. Proza życia (Brad‘s Status)

https://youtu.be/Xa3VhKsB58E

Ben Stiller jako kochający ojciec, który zabiera swojego nastoletniego syna na wycieczkę po college’ach

Premiera: 27 stycznia

9. Sukces (Uspjeh (aka. Success)

https://www.youtube.com/watch?v=Iem3FdTn4tA

Pierwsza chorwacka produkcja HBO Europe, sześcioodcinkowy, wielowątkowy serial obyczajowy, którego akcja toczy się w Zagrzebiu. Czworo bohaterów, których losy nieoczekiwanie się splatają.

Premiera: 6 stycznia, cały sezon

Rate this post