Wybieramy najfajniejsze deskorolki od Fishskateboards

Chłopak i dziewczyna idący przez miasto z dekorolkami

Od kilku lat nasze ulice zaczęły opanowywać różne elektryczne mini-pojazdy: Segway’e, czy inne Skymastery. My jednak stawiamy na klasykę i uważamy, że świat wygląda najlepiej z perspektywy klasycznej deskorolki.

Deskorolka daje niezależność, o której pozostałe pojazdy ułatwiające nam codzienną egzystencję mogą jedynie pomarzyć. Z każdym kolejnym odepchnięciem nogi dopracowujesz swoje deskorolkowe skille, a kiedy już się zmęczysz – bierzesz deskorolkę pod pachę i idziesz dalej. Czy może być prostszy i przyjemniejszy sposób przemieszczania się latem po mieście? Nie sądzimy!

Fishskateboards to polska firma tworząca deski z pasją. Jej inspiracją są deski lat 70-tych i 80-tych, kiedy to szare ulice barwiły kolorowe deskorolki. Jako pierwsi w Europie reaktywowali ten sentyment – tworząc od 2011 roku deski z nową, lepszą jakością i z tą samą miłością do jazdy, co wtedy.

Chłopak z dekosorolką na plecach robi zdjecia morza

Początki może nie były łatwe, ale dzisiaj ciężko znaleźć kogoś, kto nie wiedziałby, czym jest Fishka. Fishskateboard od początku stawiają na wyjątkowy design – nawiązanie do rybki jest tutaj nieprzypadkowe. Bogata gama kolorystyczna sprawia, że ilość wersji jest praktycznie nieograniczona.

Marka postanowiła pójść jeszcze dalej i połączyć dobrą zabawę oraz szeroko rozumianą sztukę. Od tego czasu Fishskateboard współpracują z artystami, których wybrane prace przenoszone są na deskorolki. Tak oto powstały kolekcje ArtFish, PrintFish oraz najmłodsze dzieci w rodzinie Fish Skateboards – WoodFish oraz OldSchoolCruiserFish. Nie rozgadując się za bardzo, zobaczcie modele, które wybraliśmy i nadaliśmy im miano naszych ulubionych! Wszystkie do kupienia znajdziecie bezpośrednio tutaj.

Fiszka w pączki i ciastka Fiszka z printem w palmy, ananasy Fiszka z printem w buldogi Fiszka z printem w koty Miętowa fiszka w miętowymi kółkami Różowa fiszka z różowymi kółkami Niebieska deskorolka z niebieskimi kółkami Czarna deskorolka z różowymi kółkami Deskorolka z printem ryby od spodu Deskorolka z printem ryby od spodu Drewniana fiszka z zielonymi kółkami i printem od spodu Drewniana deska z printem od spodu Biała fiszka z różowymi kółkami i printem z ciastkami od spodu Drewniana deskorolka z niebieskim printem od spodu Drewniana deskorolka Drewniana deskorolka z printem kasety magnetofonowej

Komentarze
Wybieramy najfajniejsze deskorolki od Fishskateboards
5 (100%) 1