Praca Warszawa

HIRO jako renomowany magazyn, twórca kontentu i grupa kreatywna zajmuje się realizacją projektów marketingowych dla najlepszych światowych marek. Pracowaliśmy między innymi dla:

Linkujemy się z najlepszymi Praca Warszawa

New Business

Nie widzisz siebie w korporacji?
Interesuje Cię reklama, marketing, eventy i influencerzy?
Chcesz reprezentować HIRO przed najlepszymi markami?

Zatrudnimy skuteczną osobę na stanowisku New Business – będziesz oferować usługi HIRO jako portalu oraz grupy kreatywnej.

  • Pracowałeś/łaś już na podobnym stanowisku?
  • Znasz ludzi z branży?
  • Masz oczy dokoła głowy i łatwo nawiązujesz kontakty?
  • Posiadasz wiedzę z zakresu marketingu on-line i social media?

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • opieka nad pozyskanymi klientami,
  • udział w tworzeniu koncepcji kreatywnych i prezentacji,
  • prowadzenie prezentacji i spotkań z klientami.

Oferujemy:

  • prosty system wynagrodzeń: podstawa plus prowizja,
  • umowa w zależności od wyników,
  • podnoszenie kwalifikacji i szkolenia,
  • rozwój swojego portfolio klientów,
  • pracę w firmie wieloletnim doświadczeniem na rynku.

Od kandydatów oczekujemy sukcesów!

Czekamy na Twoje CV i krótki opis doświadczenia zawodowego oraz konkretnych projektów, które sprzedałeś / obsługiwałeś.

E-mail: rekrutacja@hiro.pl
Tytuł maila: New Business – Imię Nazwisko