Kontakt

O nas

Jesteśmy grupą kreatywną trzymającą władzę w internecie, ale nie tylko. Tworzymy strony internetowe, wydajemy magazyn HIRO, działamy jako agencja kreatywna. Zajmujemy się trendami, modą, fotografią, muzyką, sztuką oraz wszystkim, co ważne w życiu miasta. Lubimy Breaking Bad i Narcosa, jaramy się Yung Leanem, czytamy przy jedzeniu, pokazy mody nagrywamy smartfonem z front row. Wybieramy perełki popkultury i trzymamy rękę na pulsie najciekawszych nowych trendów. Współpracują z nami uznani twórcy i obiecujące talenty. Nasze sądy są wyraziste, a zajawki konkretne. Żadnych półśrodków.

Tworząc treści dla wymagających ludzi w dużych miastach, najlepiej wiemy jak do nich dotrzeć z informacją o produktach. Jesteśmy też agencją kreatywną. Strategia, trendy, kreacja, eventy, social media to nasze ulubione słowa.

Chcesz nas poznać?

Krzysztof Grabań
krzysztof-graban-redaktor-naczelny-magazynu-hiro

Redaktor naczelny
kris#hiro.pl

Klarysa Marczak

Redaktor prowadząca
klarysa.marczak@hiro.pl

Reklama
reklama@hiro.pl

Edytoriale. Propozycje zdjęć, grafiki, video, etc. wyślij na: portfolio@hiro.pl (Prosimy przesyłać jako link do folderu Dropbox public. Wystarczy link. Nie udostępniaj folderu). Photo Submition: portfolio@hiro.pl. (we prefere link to Dropbox public folder)

Tematy/wydarzenia. Masz temat, który powinien się znaleźć w HIRO? Organizujesz wydarzenie? Napisz na halo@hiro.pl

Staż/praktyki? Napisz na: rekrutacja@hiro.pl. Jedyne, czego potrzebujesz, to otwarty umysł. Uczymy czytać ze zrozumieniem i pisać lepiej, niż inni.

Uwaga: Mamy zapas herbaty i czekolady oraz hamak na balkonie. Pracujemy w samym centrum Warszawy.

Chcesz z nami pracować? Sprawdź zakładkę Kariera.

LOGO HIRO