Kariera

Praca w mediach. Szukamy współpracowników. Praca zdalna. Już w czasie pandemii okazało się, że model pracy zdalnej sprawdza się świetnie w wielu organizacjach. Wiemy o tym, bo wprowadziliśmy go „zanim to było modne”. Dla nas postęp technologii oznacza wolność i coraz większe możliwości współpracy z ludźmi na całym świecie. HIRO współtworzy zespół ludzi z Warszawy, Wrocławia, Poznania, Trójmiasta, Zakopanego i wielu innych miejsc nie tylko w Polsce. Dołącz do nas!

Aktualnie szukamy ludzi specjalizujących się w tematach: muzyka, streetwear

Copywriter / redaktor  – praca w HIRO.PL

praca w mediach

Jeżeli odpowiesz TAK na poniższe pytania, to odezwij się do nas:

  • jesteś królową / królem researchu
  • wiesz, co wyzwala w ludziach chęć poczucia się ekspertami i potrafisz ją zaspokoić
  • masz lekkie pióro
  • znasz się na SEO lub chcesz się tego nauczyć
  • publikowałaś/eś już w internecie
  • znasz trendy i wiesz co obecnie wzbudza zainteresowanie internautów
  • wiesz o wszystkim wcześniej niż inni
  • znasz się na social mediach Fb, Ig, Tik tok

Szukamy copywriterów / redaktorów. Twoja rola będzie polegać na tworzeniu artykułów, które każdy będzie chciał przeczytać i udostępnić.

Zadania:

  • research i publikowanie artykułów
  • przeprowadzanie wywiadów
  • współpraca z innymi autorami

Oferujemy:

  • prosty i sprawny system wynagrodzeń
  • nieograniczony dostęp do instytucji kultury
  • pracę w teamie, który doceni twoje zdolności
  • pracę zdalną połączoną ze spotkaniami w Warszawie. Oczywiście zapraszamy ludzi z całej galaktyki, a spotkania nie są obowiązkowe zwłaszcza w związku z Covid19

Od kandydatów oczekujemy zaangażowania, kreatywności i sukcesów!

Czekamy na Twoje CV i pięć tematów artykułów, które przeciążą nasze serwery.

E-mail: rekrutacja@hiro.pl
Temat maila: Redaktor – Imię Nazwisko

New Business – praca w HIRO.PL

Zostań naszym specjalistą do spraw reklamy. HIRO jako renomowany magazyn i grupa kreatywna zajmuje się realizacją projektów marketingowych dla najlepszych światowych marek. Zobacz część naszych klientów:

portfolio klientów HIRO praca w mediach

Uważamy, że praca powinna być przyjemnością. Sprawdź, czy pasujesz do profilu naszego pracownika.

  • Nie widzisz siebie w korporacji?
  • Interesujesz się reklamą, marketingiem, eventami i social mediami?
  • Chcesz reprezentować HIRO przed najlepszymi markami?

Zatrudnimy cię na stanowisku New Business. Będziesz oferować usługi HIRO jako portalu oraz grupy kreatywnej.

  • Pracowałeś/łaś już na podobnym stanowisku?
  • Znasz ludzi z branży?
  • Masz oczy dokoła głowy i łatwo nawiązujesz kontakty?
  • Posiadasz wiedzę z zakresu marketingu on-line i social media?

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • opieka nad pozyskanymi klientami,
  • udział w tworzeniu koncepcji kreatywnych i prezentacji,
  • prowadzenie prezentacji i spotkań z klientami.

Oferujemy:

  • prosty system wynagrodzeń: podstawa plus prowizja,
  • umowa w zależności od wyników,
  • podnoszenie kwalifikacji i szkolenia,
  • rozwój swojego portfolio klientów,
  • pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku,
  • zobacz przykład zrealizowanej kampanii na tym stanowisku

Czekamy na Twoje CV i krótki opis doświadczenia zawodowego oraz konkretnych projektów, które sprzedałeś / obsługiwałeś.

Temat maila: New Business – Imię Nazwisko

Staż w HIRO.PL

Proponujemy 3-miesięczny staż w ekipie HIRO. Staż odbywa się w formie zdalnej. Nauczymy cię w praktyce tego, czego nie nauczy cię żadna uczelnia. Analiza trendów, tworzenie treści, SEO i wiele innych rzeczy.

  • interesujesz się mediami?
  • jesteś dobrym obserwatorem?
  • internet to Twój dom?
  • bierzesz udział w życiu miasta: koncerty, imprezy, galerie?

Oferujemy:

  • naukę z zakresu tworzenia treści
  • naukę obsługi CMS
  • praktyczną wiedzę o SEO
  • wejściówki na wszelkie imprezy i koncerty
  • pracę zdalną

Od kandydatów oczekujemy:

  • otwartego umysłu
  • chęci do nauki
  • sumienności

Czekamy na Twoje CV. Napisz też trzy propozycje tematów. Mają to być artykuły, które będą komentowane i udostępniane.

Tytuł maila: Staż – Imię Nazwisko

Dlaczego staż w HIRO jest bezpłatny? Wiemy, że ten temat wzbudza sporo kontrowersji. Już wyjaśniamy dlaczego tak jest u nas. W HIRO nie odbębnisz stażu tylko po to, żeby zdobyć papierek. Szukamy ludzi, którym zależy na rozwoju. Oferujemy praktyczną wiedzę, której nie zdobędziesz w żadnej uczelni, kontakty oraz możliwość wstępu na większość wydarzeń kulturalnych w twoim mieście. Najlepsi stażyści często zostają naszymi współpracownikami i otwiera im to drogę do dalszej kariery. „Nasi ludzie” zasilają później szeregi najważniejszych mediów w Polsce. Zostań jednym z nich.