Już niedługo wiosenne spotkanie z GeekGoesChic Fash&Tech

Zdjęcia sali z ludźmi siedzącymi na krzesłach

Powiedzenie, że „w marcu jak w garncu”, patrząc na aurę za oknem, zdecydowanie sprawdza się w tym roku. Jednak nie ma co się smucić, już 21 marca powitamy kalendarzową wiosnę, a raptem 2 dni odbędzie się kolejne, osiemnaste spotkanie GGC FASH&TECH WAWA. Co tym razem będzie się działo?

Dla niewtajemniczonych przypominamy, że pomysł na GGC Fash&Tech został zainicjowany przez Kasię Golę, autorkę bloga GeekGoesChic.Co, która zdobyła nominację do tytułu Kobiety Roku Glamour Polska 2016, w kategorii Online. Jest to pierwsza tego typu cykliczna inicjatywa w Polsce, a jej celem jest stworzenie przestrzeni dialogu między branżą modową i nowymi technologiami.

Osiemnaste spotkanie GGC Fash&Tech odbędzie się już 23 marca 2017 roku w warszawskiej siedzibie Google. Jaki jest tym razem motyw przewodni? Spotkanie w całości będzie poświęcone tematyce marketingu w branży modowej. Jako prelegenci wystąpią: Arieta Prusak (Agencja Kreatywna Moxie, Quiosque), Sylwia Zdrowak (Allani) i Dominika Wrzesińska (GPoland Group). Partnerem całego Cyklu jest Google, zaś partnerem Wydarzenia — Allani.

W trakcie wieczoru dowiemy się o tym, jakich narzędzi prelegentki używają w codziennej pracy, jak rozwijają markę, z jakimi wyzwaniami się spotykają. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 19-22:00. Aby wziąć udział, należy zarejestrować się przez formularz — spieszcie się, albowiem rejestracja trwa tylko do niedzieli! Link do formularza znajdziecie TUTAJ.

Mamy nadzieję, że widzimy się z wami już za kilka dni i wspólnie będziemy zgłębiać tajniki marketingu branży modowej! Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1132238070235490/

GGC

Oceń artykuł