Instytut ogłosił, kto wystąpi w Hali Najwyższych Napięć ⚡️

Plakat promujący jesienna edycje imprezy instytut

Jesienna edycja Instytutu odbędzie się 30 września 2017 – niby trochę czasu jeszcze zostało, ale radzimy się spieszyć, bilety wyprzedają się szybciej, niż ktokolwiek by podejrzewał! A dodatkowo, właśnie dzisiaj zostały odkryte dwie muzyczne karty tego wydarzenia!

Znamy już dwójkę artystów, którzy wystąpią podczas jesiennej edycji Instytutu. Nie chcąc trzymać Was dłużej w niepewności, powiemy, że są nimi Sam Paganini i Alan Fitzpatrick!

Niewielu artystów, tak jak Sam Paganini ma dość szczęścia, by wyjść poza ramy techno i zdobyć uznanie w mainstreamie. Jego występy należą do najbardziej pożądanych przez promotorów z całego świata.

Porywające, seksowne i mrocze sety doskonale odpowiadają oczekiwaniom słuchaczy. Regularnie odwiedza legendarne kluby na całym świecie, jak Berghain (Berlin), Output and Cielo (Nowy Jork), Rex (Paris), Crobar (Buenos Aires), Exchange (Los Angeles), Fuse (Bruksela), Stereo (Montreal), Club4 (Barcelona), Amnesia (Ibiza), Privilege (Ibiza) czy Cocoricò (Riccione).

Grał na największych festiwalach, jak Awakenings, Tommorowland, Mayday, Sziget, Sonus i Time Warp. Rave z jego entuzjastycznie przyjętego albumu Satellite natychmiast stał się ponadczasowym klasykiem, który przez ponad półtora roku okupował  listę najlepiej sprzedających się utworów na Beatport i zdobył ponad 10 milionów wyświetleń na YouTube, stając się najczęściej odtwarzanym utworem techno w historii.

Łysy mężczyzna w czarnym swetrrze

Co można powiedzieć o drugim artyście? Po zapierającym dech w piersiach 2016 roku nie ma wątpliwości, że Alan Fitzpatrick jest obecnie jednym z najbardziej wpływowych artystów sceny muzyki elektronicznej. Dzięki porywającej serii ubiegłorocznych produkcji, Alan błyskawicznie wyszedł z undergroundu i stał się reprezentantem głównego nurtu muzyki elektronicznej, przyciągającym uwagę BBC Radio 1, Mixmag czy Resident Avisor i występującym jako headliner na całym świecie.

Uznanie dla Fitzpatricka rodzi także jego własny, pełen różnorodności label We Are The Brave z debiutanckim singlem We Do What We Want i uznaną przez krytyków kompliacją Fabric 87. Alan zarysował własną niszę w rozwijającym się nurcie techno, zyskując miano niekończącego się źródła sztosów.

Niezależnie, czy łączy energetyczne wokale z rytmicznymi bębnami, tworzy mieszanki emocjonalnych akordów z charakterystycznymi dla Niego funkowymi brzmieniami czy miksuje jungle’owe beaty z dynamicznym techno – wie jak poruszyć umysły, ciała i dusze niekonwencjonalnymi produkcjami najwyższej jakości.

Nie poprzestaje jednak na stylu, który przyniósł mu status bestsellerowego twórcy – Fitzpatrick odważnie włącza do swojej palety dźwięków eksperymentalne brzmienia breakbeatu, dubu i house’u wydając kolejne wielkie hity dla Drumcode, B-Pitch Control, Hotflush Recordings, Hypercolour czy 17 Steps. Regularnie gości w najlepszych klubach na całym globie, gdzie przyciąga tysiące fanów swoich charakterystycznych, mocnych i żywiołowych produkcji pełnych emocjonalnych melodii. Znany na wszystkich kontynentach, m.in. z występów na festiwalach Tommorowland, Creamfields, Lovebox, Parklife, Junction 2, Hideout czy własnych imprez spod znaku We Are The Brave.

Mężczyzna z wytatuowanym przedramieniem z rękoma w górze

Z wyprzedającymi się w kosmicznym tempie biletami wcale nie żartowaliśmy – śpieszcie się, żeby wspólnie z nami bawić się na koniec września w Instytucie! Więcej informacji na oficjalnej stronie wydarzenia.

Komentarze
Instytut ogłosił, kto wystąpi w Hali Najwyższych Napięć ⚡️
Oceń artykuł